Sužinokite, koks jūsų likimas pagal čigonų horoskopą!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Nors dabar daugiausia dėmesio skiriame astrologinėms prognozėms, daugelis etninių grupių turėjo savo ženklų sistemas, pagal kurias nustatė asmens likimą ir jo charakterį, priklausomai nuo to, kada jis gimė.

Čigonų horoskopas, panašiai kaip ir tradicinis, taip pat suskirstytas į 12 ženklų, kurių kiekvienas apima tam tikrą laikotarpį.

Dubuo (sausio 21 d. – vasario 19 d.)

Ženklas, rodantis asmenį, kuris yra neapsisprendęs, dvejojantis ir ilgai svarsto, prieš priimdamas bet kokią idėją.

Žmonės-dubenys paprastai palieka nebaigtą darbą, nepaisant to, kad gimimo metu jie gauna išskirtinio originalumo ir kūrybiškumo dovaną.

Dubenys subtiliai jaučia santykių harmoniją ir svajoja, kad visi aplinkiniai žmonės būtų laimingi. Jie sekasi žaidimai, tačiau jie yra linkę išleisti daug daugiau nei leidžia jų pajamos.

Šie žmonės greitai pavargsta. Nuovargis gali sukelti protinį ir fizinį išsekimą arba dusulį.

Gobtuvas (vasario 20 d. – kovo 20 d.)

Šis ženklas santykiuose su išoriniu pasauliu yra labai nepasitikintis. Jo atstovai yra ramūs ir rimti.

Ypatinga gobtuvo žmonių savybė – rasti ištikimus ir nuoširdžius draugus, kurie yra pasirengę jiems padėti ir palaikyti nerimo ir dvasinio sielvarto akimirkomis.

Gobtuvai reguliariai susiduria su finansiniais sunkumais, tačiau tuo pačiu metu juos greitai ir lengvai išsprendžia, nes jie yra neįtikėtinai kūrybingi savo darbo veikloje.

Norėdami išlikti sveiki, gobtuvai turi palaikyti ramybės atmosferą – tik šiuo atveju jie jaučiasi patogiai. Gimnastika ir masažas taip pat bus naudingi jų kūnams.

Durklas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Gana praktiškas ženklas, kuris nešvaisto laiko aplinkkeliais, visada greitai ir tiesiai juda į savo tikslą.

Žmonės-durklai turi intuicijos dovaną, jiems sekasi lošimuose, jie lengvai laimi statymus. Tačiau, siekdami savo tikslų, jie yra linkę į impulsyvius ir kartais agresyvius veiksmus.

Durklai puikiai valdo pinigus, jie yra nuostabūs administratoriai. Labai dažnai jie pasižymi tikra „geležine“ sveikata.

Vainikas (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.)

Žmonės-vainikai – komforto ir prabangos mėgėjai. Bet taip pat jie visiškai nenori paleisti pinigų vėjais.

Šis ženklas yra apdovanotas ypatinga dovana – nepriekaištingu atkaklumu. Vainikai yra užsispyrę, kas kartais gali sukelti priešiškumą, bet dažniau – susižavėjimą jų pasiekimais.

Jie pasižymi gera sveikata. Ją palaikyti užtenka tinkamo ir gero poilsio. Tada jie sąžiningai vėl grįžta prie darbų.

Žvakidė (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

Šis ženklas niekada nerodys abejingumo kitiems. Jis mėgsta meilę, draugystę, pažintis ir ryšius.

Žvakidžių dovana yra racionalumas. Jie yra protingi ir sumanūs. Tai žavi kitus.

Norėdamos išlaikyti gerą sveikatą ir fizinę būklę, žvakidės turi daug judėti, todėl joms rekomenduojama sportuoti.

Ratas (birželio 21 d. – liepos 21 d.)

Pagal šį ženklą gimę žmonės yra skatinami emocijų ir impulsyvumo. Žmonės-ratai yra neįprastai jautrūs ir nestabilūs, todėl jų subtilus jautrumas gali būti paverstas neigiama savybe.

Ratai yra linkę į svajones, o ne praktinius veiksmus. Jie turi puikų gebėjimą sutelkti dėmesį.

Tačiau intensyvus ir ilgalaikis susikaupimas sukelia varginantį galvos skausmą ir migreną. Veiklos kaita, laikinas dėmesio atitraukimas ir poilsis padės išsaugoti sveikatą.

Žvaigždė (liepos 22 d. – rugpjūčio 22 d.)

Žavios ir patrauklios žvaigždės stengiasi išnaudoti šią natūralią dovaną. Sėkmė visada lydi šį ženklą.

Pažeidžiamiausia žvaigždžių vieta yra stuburas ir sąnariai, kurie dažnai patiria didelius krūvius.

Varpas (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Švelnumas ir gerumas yra visų tų, kurie gimė po šiuo ženklu, natūrali dovana. Kaip realiai žvelgiantys į pasaulį ir labai darbščios asmenybės, varpiniai-žmonės visuomenėje dažnai susilaukia daug dėmesio.

Varpai turi labai retą gebėjimą atidžiai klausytis pašnekovo ir pateikti konstruktyvią kritiką.

Iš prigimties geras ir nuoširdus varpo charakteris daugeliu atžvilgių prisideda prie geros sveikatos. Kad sustiprintumėte šį efektą, reguliariai mankštinkitės, venkite chaoso, gal net pasimėgaukite masažu.

Moneta (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Tikro žavesio kupinas ženklas, turintis bendravimo su žmonėmis dovaną. Žmonės-monetos gerai supranta, kaip išspręsti bet kokią jų gyvenime egzistuojančią problemą.

Protingos ir racionalios monetos atkreipia dėmesį ne tik į dvasines, bet ir fizines žmonių, su kuriais bendrauja, savybes. Jie yra geri verslininkai ir moka puikiai derėtis.

Žmonėms-monetoms nereikia patarimų dėl sveikatos, nes jie patys reguliariai savimi rūpinasi.

Kalavijas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Šiam ženklui būdinga intensyvus budrumas ir jautrumas. Po šiuo ženklu gimsta paslaptingi ir stiprūs žmonės, turintys neribotą ir tvirtą dispoziciją, kuri paprastai skatina pagarbą ir pagarbią baimę.

Tai – analitinio mąstymo atstovai, kurie suvokia ir pastebi viską, kas vyksta aplink. Kalavijai turi pakankamai geros sveikatos nuo gimimo, tačiau dažnai ne itin savimi rūpinasi.

Kirvis (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Rizikuojančių žmonių ženklas. Tai yra amžini „nuotykių ieškotojai“. Kirviai užtikrintai ir drąsiai pasitinka kiekvieną naują dieną, parodydami nepakeičiamą troškimą laisvei visomis jos formomis.

Kirvių natūrali dovana yra greitas ir aštrus protas. Puikus išradingumas kartu su atsargumu ir praktiškumu leidžia šiam ženklui jaustis lengvai ir gerai bet kokiomis aplinkybėmis ir bet kokioje atmosferoje.

Dažniausiai fiziškai kirviai yra labai stiprūs žmonės, nors yra šiek tiek linkę piktnaudžiauti savo įgimtu ištvermingumu.

Pasaga (gruodžio 22 – sausio 20 d.)

Nesustabdomas entuziazmas yra šio ženklo žmonių dovana. Pasagos yra laikomos lojaliais ir labai patikimais draugais, visada pasiruošusiais padėti.

Pasagos yra atkaklios, visada stengiasi pasiekti tobulumą. Taip pat jie yra bebaimiai žmonės, kurie yra pasirengę daugeliui dalykų ir kurie sugeba rizikuoti gyvenime.

Kalbant apie sveikatą, silpniausias žmoni-pasagų taškas yra dantenos ir dantys, taip pat kaklas.

Šaltinis

Komentarai

Reklama