Feisbuke plinta pagyros Širvintų eglei: vaizdas lyg iš pasakos


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Lapkričio 30 dieną Širvintose įžiebta miesto eglė jau sulaukia daug susižavėjimo ir pagyrų feisbuke. Panašu, kad kaip ir praėjusiais metais, šiemet ji bus viena iš gražiausių Lietuvoje.

Kaip skelbė Širvintų rajono savivaldybė, eglė iškilmingai įžiebta penktadienį. Įžiebimo šventės metu vyko koncertas, renginį vainikavo fejerverkai.

Galiausiai suspindus eglutei, visi pamatė, kad šiųmečio reginio laukti tikrai buvo verta. Žalia eglutė papuošta neryškiomis, šviesiomis girliandomis.

Jos šakos plačios ir primena vaizdus, regėtus pasakoje. Jos nuotrauka feisbuke pasidalijo Saugirdas Vaitulionis ir Giedrius Leškevičius.

DELFI primena, kad ir pernai Širvintų eglė nepaliko abejingų. Feisbuke ji buvo ypač populiari. Pernykštė eglutė buvo angelo formos.

Pernai eglė sužibo panašiu laiku kaip ir šiemet – gruodžio 1 d. Ji vaizdavo ant debesies tupintį angelą. Ant eglės švietė mėlynai baltos girliandos ir įvairiausių formų papuošimai. Po ja buvo padaryta terasa su suoliukais. Pernykštė eglė sulaukė ir užsienio žiniasklaidos dėmesio. Kaip bus šiemet, pamatysime. Pernai Širvintų eglė atrodė taip:

Šaltinis: www.delfi.lt

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Komentarai

Reklama