Pažvelkite į savo delnus: 2 linijos atskleidžia jūsų meilės gyvenimą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Jei dvi linijos jūsų delnuose sutaps, taip kaip pateikta nuotraukose. Tai gali papasakoti tam tikrus faktus apie jus. Galima sakyti, kad šie faktai yra susiję su jūsų romantiniais santykiais, meile ir santuoka. Būkime atviri, visi norime žinoti, kas jūsų laukia meilėje.

Dabar pažiūrėkite į savo delnus, suraskite dvi linijas, kaip parodyta piešiniuose, ir atidžiai jas išanalizuokite. Patikrinkite jų ilgį ir aukštį. Jos atrodo vienodai? Pažiūrėkite toliau esančius priešinius ir išsirinkite tinkantį jums.

1. Jei abi linijos delnuose yra vienodos ir susijungia kartu. Tai reiškia, kad esate geraširdis žmogus, kurs turi ypatingai didelę ir gerą širdį. Tuo pačiu esate labai jautrus žmogus, kurį labai lengva įskaudinti.

2. Jei linija dešinėje rankoje yra aukščiau. Tai reiškia, kad jūs labai protingas ir racionalus žmogus. Jūs žinote, kad meilė reikalauja daug kantrybės ir pakantumo vienas kitam, todėl vadovaujatės tuo savo gyvenime.

3. Jei kairėje rankoje linija yra aukščiau. Tai reiškia, jog esate karys ir nugalėtojas savo meilės reikaluose. Jūs niekada nepraleisite progos būti su tuo kurį mylite.Jūs švelnus ir geras žmogus, su kuriuo galima kurti ilgalaikius santykius.

Šaltinis: www.anomalija.lt

Komentarai

Reklama