Moters charakteris pagal krūtų formą… Niekada negalvojau, kad tai tiesa, bet pasirodo…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Italų seksologas Piero Lorenzoni teigia, kad pagal krūtinės formą ir dydį, moters charakterį gali nuspėti kur kas lengviau, nei pagal jos Zodiako ženklą! Šis seksualinių santykių ekspertas klasifikavo moteriškas grožybes, palygindamas jas su įvairiais vaisiais. Mūsų akimis „eksperto“ išvados labai jau abejotinos, bet paskaityti vistiek smalsu.

Vaisių lentelė prasideda melionu. Anot Lorenzoni, anksčiau buvo manoma, kad moterys, kurių krūtys dydžiu ir forma primena melioną, yra linkusios į motinystę, tačiau taip toli gražu nėra. Iš tiesų, šios moterys mėgsta skaniai pavalgyti, nori būti lepinamos, joms patinka, kai jomis žavisi, tačiau seksas jų nedomina.

Vyrams, pageidaujantiems kažko gyvesnio, reikėtų rinktis moterį su citrinos formos krūtimis – drąsią ir išvaizdžią. Šios moterys mėgaujasi gyvenimu ir moka pasijuokti iš savęs. Jos privalumą teikia subalansuotam gyvenimui, kuriame nėra jokių nemalonių siurprizų.

Puiki ovalios formos (pagal klasifikaciją – ananasas) krūtinė leidžia manyti, kad jos savininkė – protinga, veržli, siekianti karjeros, tačiau giliai širdyje – gana romantiška. Kaip taisyklė, tokios moterys būna pačios ištikimiausios, tačiau užkariauti šios moters širdį nėra taip paprasta.

Atsikišusios į priekį ir standžios vynuogės formos krūtys kokybiško sekso nežada. Iš pažiūros tokios moterys gali atrodyti erotiškos, tačiau gyvenime jos – drovios, kuklios ir namisėdos. Jos gali paklusti partnerio norams, tačiau sekse pirmenybę teikia švelnumui.

Net moterys, kūrių krūtys panašios į apelsinus, nėra tokios tobulos, kad galėtų įkaitinti atmosferą po antklode. Kadangi jos labai pasitiki savimi ir tiksliai žino ko nori – seksas jas domina mažiausiai. Joms labiau patinka draugiški pašnekesiai ir partneriški santykiai.

Moterys mažomis vyšnių formos krūtimis – žaismingos ir ganėtinai jausmingos. Lovoje jos – vienodai išmintingos ir išradingos. Jos – nuostabios partnerės gyvenime, tačiau seksas joms rūpi tik tiek, kiek būtina.

Ir galiausiai moterys, kurių krūtys primena kriaušės formą, vertina meilę visuose jos formatuose. Jos gali būti net ir labai dievobaimingos, tačiau sekso subtilybes išmanys puikiai!

Komentarai

Reklama