Lietuvaičių išvaizda pasibaisėjęs Mantvydas ne kartą bėgo iš pasimatymo


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Drąsiais savo pasisakymais besimėtantis Mantvydas Statkevičius visai neseniai sulaukė ypatingo dėmesio. Pavydėtino kūno ir išvaizdos vyras ne kartą drąsiai rėžė, kad lietuvaitės nevertos tokio dėmesio, kokį gauna, ir joms reikėtų pasitempti.

Vyras portalui tv3.lt sutiko papasakoti šiek tiek plačiau apie save ir pasidalijo savo įžvalgomis apie lietuvaites.

Mantvydai, papasakok plačiau apie save – kuo šiuo metu užsiimi?

Anksčiau dirbau grožio ir sporto pasaulyje, buvau modeliu. Turiu verslą, bet šiuo metu esu life coach (liet. gyvenimo būdo treneris). Negaliu savęs vadinti asmeniniu treneriu, bet daugiau padedu ganėtinai garsiems žmonėms tvarkytis su jų gyvenimu. Žmonės konsultuojasi įvairiais klausimais – pavyzdžiui, laukia vakarėlis, ką daryti, ką valgyti. Aš jiems padedu, patariu, kaip visa tai įveikti.

Ar nėra sunku dirbti su garsenybėmis?

Mes suprantame vienas kitą. Jie yra perfekcionistai – o lygiai toks pats esu ir aš. Jų siekiai yra kitos sferose, tačiau aš juos suprantu.

O tai kiek kainuoja tavo paslaugos?

Apie pinigus nemėgstu šnekėti, nenorėčiau atskleisti. Kainuoja atitinkamai, tai nėra pigu, nes aš visą savo laiką skiriu klientui, kuris gali paskambinti bet kuriuo metu – aš jam padėsiu, kada tik reikės.

Anksčiau gyvenai JAV, tačiau grįžai į Lietuvą. Kodėl?

Supratau, kad Lietuva yra be proto graži šalis, kuri tvarkosi. Nauji takai, nauji keliai. Per 10 metų pasikeitė neatpažįstamai. Žmonių mąstymas net keičiasi. Trūksta, kad merginos susiimtų, o tada būtų čia bomba. Tikras Majamis. Čia suplūstų visi Europos vyrai. Aš padarysiu, kad taip būtų.

Esi išvaizdus vaikinas, džiaugiesi savo kūnu. Kiek laiko praleidi sporto salėje?

Praleidžiu gal pusę valandos 3-4 kartus per savaitę. Pradėjau sportuoti jaunystėje. Manau, kad kiekvienas žmogus turi rūpintis savo kūnu. Pažiūrėkite į veidrodį, nusišypsokite. Juk kiekvienam turi būti svarbu, kaip jis atrodo veidrodyje, tas vaizdas turi tenkinti. Aš neskirstau žmonių į tipus, nesvarbu, kokia odos spalva, ar orientacija. Svarbu mylėti save. Nemanau, kad žmogus, kuris yra out of shape (liet. praradęs formą), gali jaustis laimingas ir save mylėti. Na, jei taip yra, tai tegul jį laimina Dievas. Yra labai daug garsių Lietuvoje moterų, kurios aiškina, jog svoris nesvarbu, jos laimingos storos, o po to darosi skrandžio mažinimo operacijas… Tai palauk, zuikuti, jeigu tu patenkinta savo išvaizda ir riebalais, kodėl mažini tą skrandį?

Tai negalėtum draugauti su apkūnia mergina, kad ir kaip tau ji patiktų?

Kai kurie mane supranta neteisingai. Man netgi gražu moteriški apvalumai, bet jos užmigo ant laurų. Lietuvės visuomet buvo tituluojamos pačiomis gražiausiomis, jos buvo spindinčios. Dabar labai smarkiai atsipalaidavo visomis gyvenimo prasmėmis – gal grįžo iš Anglijos. Pradedant makiažu, apranga… Moterys turi sportuoti, turi prisižiūrėti. Aišku, viskam yra ribos, nekalbu apie kraštutinumus.

Koks tavo moters idealas?

Neturiu moters idealo, kiekviena yra skirtinga. Kitiems patinka šviesiaplaukės, kitiems rudaplaukės. Negaliu to pasakyti. Mane gal sužavės visai kitomis savybėmis. Merginoms trūksta drąsos, lengvo įžūlumo, cinkelio. Jos nemoka užkabinti. Anksčiau užtekdavo mirktelėti akį, būdavo taip, kad net širdis suvirpa, norėdavai užkalbinti. O dabar žmonių žvilgsniai apatiški, nėra jausmingumo. Man nesvarbu, kokia tavo plaukų spalva, aš noriu matyti tavo akis, šypseną. Trūksta natūralaus bendravimo, viskas persikėlė į socialinius tinklus

Ar dažnai vaikštai po pasimatymus?

Nelabai aš vaikštau į juos. Neturiu tam poreikio, norėčiau skirti mažiau laiko, bet kokybiškam bendravimui. Geriau nueiti kartą į pasimatymą per savaitę, negu vaikščioti kasdien ir gerti kavą su kokia nors mergina. Juk ir pačioms jums nebūtų įdomu, taip?

Buvo vienas toks pasimatymas… Su manimi pasisveikino mergina, kurios neatpažinau. Pasakiau, kad turiu ją parvežti namo, nes draugui nutiko nelaimė. Negalėjau įžeisti žmogaus, kad ir kokia nesimpatiška ji. Pavežiau atgal mergaitę namo ir išleidau. Nereikėjo važiuoti jai namo autobusu, tvarkingai grįžo. Aš negaliu sakyti, kad man ji nepatiko, bet tiesiog tai buvo kitas žmogus. Jei būčiau anksčiau pamatęs realybėje, tikrai nebūčiau niekur kvietęs…

Tai svarbu, kad moteris būtų tvarkinga?

Yra didžiulis skirtumas, kai žmogus yra apsirengęs patogiai ir kai žmogus apsirengęs lyg sutrius. Jei tu vaikštai namuose su treningais ir eini į parduotuvę, tai nėra nieko blogo. Tačiau kai kurie žmonės prasivarto lovoje visą dieną su vienais rūbais, o po to eina į parduotuvę. Juk ten verda visas gyvenimas. Aš neinu kiekvieną kartą į svečius su nešvariais rūbais. Reikia jaustis patogiai namuose, gatvėje, svarbiausia tai, kad neitume su susiglamžiusiais rūbais ar nešvariais, nes tai sukuria apsileidimo jausmą.

Tai kaip žmonėms pasikeisti, jei jie tiesiog tokie yra?

Esu už tai, kad nieks nepriverstų tavęs ką nors daryti. Priverstini dalykai negali pervesti į gerą. Kažkuriuo metu tai tiesiog baigsis. Negali mylėti žmogaus per prievartą. Daryk tai, kas tau patinka, bet jei mano pomėgiai ir tavo labai skirsis, mums ne pakeliui.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama