Japonijoje iki metų pabaigos sunaikins visas mikrobangų krosneles šalyje. Štai kodėl


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Visos tos empyrinės močiučių, kurios sakė, kad mikrobangų krosnelės „žalingos“, nuojautos panašu pasitvirtino dėka nesenų mokslinių tyrimų. Japonijos vyriausybė nusprendė atsikratyti visų mikrobangų krosnelių šalyje iki metų pabaigos, praneša Noticias sobre.

Visiems piliečiams ir organizacijoms, kurios nesilaikys šio reikalavimo, gresia nuo 5 iki 15 metų nelaisvės, priklausomai nuo nusikaltimo sunkumo.

Mikrobangų krosnelių naudojimo japonų žemėje draudimo priežastimi tapo Hirosimos Universiteto mokslininkų tyrimas, kuris atskleidė, kad mikrobangos per 20 metų sukėlė didesnę žalą piliečių sveikatai, nei JAV lėktuvų bombardavimas 1945 m rugsėjį.

Visi pagrindiniai mikrobangų krosnelių gamintojai Japonijoje jau uždarė savo fabrikus, kur buvo gaminama ši produkcija. 2021 metais planuojama sustabdyti mikrobangų krosnelių gamybą Pietų Korėjoje. Kinija planuoja atsisakyti šio tipo technologijos 2023 m.

Remiantis ekspertų išvadomis, maistas, pašildytas mikrobangų krosnelėje, turi kenksmingas vibracijas, disharmoningas universaliems ritmams. Be to, tyrėjai atliko eksperimentą: 5 tarakonus patalpino į mikrobangų krosnelę ir paliko radiatorių 3000Vt galingume „grilio“režimu. Rezultate visi vabzdžiai žuvo.

Istorija prasidėjo nuo išsilydžiusio šokolado.

Mikrobangų krosnelė, kaip ir daugelis išradimų, yra atsitiktinis inžinieriaus, kuris dirbo prie projekto, susijusio su radaru, darbo rezultatas.

1946 m daktaras Persis Spenseris, Raytheon  korporacijos inžinierius, pastebėjo, kad šokoladas jo kišenėje ištirpo. Kas nutiko? Jis testavo taip vadinamą magnetroną. Magnetrono bangos paveikė šokolado plytelę, sukėlusios vidinį molekulių įaudrinimą ir pasekoje įkaitinusios ir išlydžiusios minkštą produktą.

Kaip veikia mikrobangų krosnelės.

Mikrobangų krosnelė turi taip vadinamą magnetroninį vamzdelį, kuris paverčia elektros energiją į aukšto dažnio radiomikrobangas, šias bangas „sugeria“ maistas, tai yra elektromagnetinės bangos „banguoja“ dipolines molekules (vienas galas turi teigiamą įkrovą, kitas – neigiamą) , esančias maiste, tokiame kaip vanduo.

Komentarai

Reklama