Sužinok būsimo vaiko lytį pagal savo amžių Kinų kalendorius


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Daugelio mamyčių ir tėvelių pirmas klausimas po to, kai sužino, kad laukiasi, būna: „Kas bus? Berniukas ar mergaitė?“. Tai maga sužinoti ir artimiesiems bei draugams. Paprastai gydytojas gali pamatyti lytį patikrinimo ultragarsu metu, bet toks tyrimas nėra 100 proc. tikslus.

Yra ir įvairių liaudies metodų nuspėti vaikelio lytį. Sakoma, kad reikia žiūrėti į pilvo formą, mamos grožį ar odos sausumą. Kiek galima pasitikėti tokiais metodais, spręsti tik patiems tėvams. Bet jeigu ir ultragarsu negalite visiškai pasitikėti, kodėl gi nepabandžius liaudiškų metodų? Šį kartą siūlome išbandyti visame pasaulyje labai populiarų Kinų lyties spėjimo metodą.

Kaip pasakoja legenda, Kinų lyties nustatymo lentelė buvo palaidota karališkame kape daugiau nei prieš 700 metų. Prieš kurį laiką atrasta lentelė naudojama būsimojo kūdikio lyčiai nustatyti. Lentelė pagrįsta mamos amžiumi ir pastojimo mėnesiu.

Tiesiog suraskite motinos amžių pastojimo metu šios lentelės kairėje, o viršutinėje suraskite mėnesį, kurį kūdikis buvo pradėtas. Susikirtimo vieta ir nurodys kūdikio lytį: B – berniukas, M – mergaitė. Nors sakoma, kad ši lentelė pasiteisina 90 procentų, atminkite, jog ji skirta pramogai ir nepretenduoja į mokslo sritį.

Komentarai

Reklama