Įdomios gudrybės: neįprasti būdai kaip panaudoti palangę


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Svajojate rasti neįprastą pritaikymą palangei? Palangės yra kiekviename kambaryje, tačiau tik nedaugelis žino, kaip jas panaudoti ne pagal tiesioginę paskirtį. Tuo tarpu, šis dekoro elementas gali būti panaudotas visiškai netikėtai.

1.

Ant palangės galima ne tik auginti gėles arba statyti suvenyrus. Šis objektas gali kardinaliai pakeisti jūsų namų interjerą. Suintrigavome? Tada perskaitykite mūsų straipsnį ir sužinokite, kaip paversti paprastą palangę stebinančiu ir funkciniu dekoro elementu.

Mes parinkome jums įdomių idėjų, kurios padės paversti palangę svarbiu erdvės sukūrimo elementu.

Šiuolaikiniame interjere palangės seniai nenaudojamos pagal tiesioginę paskirtį. Vazonai su gėlėmis ir prieskoniais – toks klasikinis pritaikymas jau seniai nemadingas. Dabar bet kokią palangę galima paversti įdomesniu dekoro elementu.

Kaip galima panaudoti palangę virtuvėje? Net iš mažos palangės galima padaryti didelį stebuklą. Pavyzdžiui, ją galima naudoti kaip tikrą pietų stalą. Ši idėja itin aktuali nedidelėse erdvėse.

Net šildymo radiatorius, esantis po palange, gali būti įdomiai įformintas. Tiesiog išgręžkite kelias angas palangėje, kad šiltas oras galėtų laisvai judėti.

Iš palangės virtuvėje galima sumeistrauti puikų stalviršį. Ir vietos sutaupysite, ir turėsite dar vieną darbinį paviršių.

Kaip jums toks variantas?

2.

3.

4.

Ant palangės galima įkurti vietą poilsiui.

5.

Iš mažos palangės išeitų jaukus staliukas

6.

Plauti indus daug maloniau, jeigu už lango gražus vaizdas

7.

8.

9.

10.

11.

Ventiliacijos grotelės palangei.

12.

Poilsio ir darbo zona ant palangės

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

Komentarai

Reklama