Vyras pastebėjo, kaip jo kaimynystėje gyvenančias mergaites iškrypėlis vedasi į miškelį. Atvykusi policija neteko žado, kai pamatė neįtikėtiną vaizdą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Šiandien pasaulis yra kupinas pavojų, ypač mažiems vaikams. Kasmet pagrobtų ar išniekinamų vaikų skaičiai auga kosminiais greičiais. Policija vos spėja gaudyti nusikaltėlius, o tėvai ir artimos aplinkos žmonės neturi jokios kitos išeities, tik būti ypatingai budriems.

Nuolatinis nerimas dėl vaikų saugumo tėvams kelia daug streso, todėl mintis, kad tavo artimieji, draugai ir kaimynai nenumatytu atveju yra pasiruošę ištiesti pagalbos ranką, tikrai suteikia šiek tiek ramybės. Vyras vardu Viper McDonald dažnai aplinkinių yra klaidingai vertinamas pagal savo išvaizdą.

Nuo galvos iki kojų tatuiruotas stambus vyras daugumai kelia tik pasibjaurėjimą ir baimę, tačiau iš tiesų šis vyras yra labai geras ir mylintis šeimyninis žmogus. Vieną dieną Viper pastebėjo, kaip kaimynų mergaitės žaidžia parkelyje, esančiame priešais jo langus. Prie dviejų sesių priartėjo nepažįstamas vyras su dviračiu, kuris parodė pirštu mergaitėms į šalia parko esantį miškelį.

Pamatęs, kad kaimynų mergaitės pradeda eiti su juo ta kryptimi, Viper griebė savo žmoną ir 16-metį sūnų ir išskubėjo per savo namų duris paskui įtartiną tipą. Jų baimės pasitvirtino vėliau, nes iš tikrųjų mergaites į mišką nusiviliojo pedofilas, anksčiau teistas už pasikėsinimą išprievartauti 11-metį berniuką. Tvarkingai apsirengęs vyras paprašė jų pagalbos ieškant striukės, kurią jis pametė miškelyje.

Mažos mergaitės patikėjo nepažįstamojo pasakojimu ir sekė paskui jį. Tačiau iškrypėlis neįsivaizdavo, kad jį stebi akylus Viper žvilgsnis. Vos prasidėjus miškingai vietai vyras liepė žmonai iškviesti policiją o pats nubėgo sulaikyti iškrypėlį ir prispaudė jį prie žemės, kol atvyko teisėsaugininkai. Pareigūnai nustebo pamatę vaizdą, kaip didelis, tatuiruotas vyras prispaudė ir tvirtai laikė anksčiau jau teistą prievartautoją.

Tik dėl Viper aštraus ir greito mąstymo, mergaitės netapo šlykštaus iškrypėlio aukomis. Viper labai dažnai yra klaidingai vertinamas dėl savo išvaizdos, tačiau mergaičių mama nusprendė viešai internete visiems papasakoti, koks šis vyras yra iš tikrųjų didvyris.

“Vietoje to, kad dalinčiausi to šlykštaus pedofilo nuotraukomis, aš noriu pasidalinti mano herojaus nuotrauka. Tai – mano kaimynas Viper. Mes pažįstami jau labai seniai ir mūsų draugystei niekada netrukdė jokie mūsų skirtumai. Šiandien esu jam skolinga labai daug, nes tik jo dėka mano vaikai išvengė siaubingos gyvenimo traumos. Šis žmogus yra tas, kuris į vaikų apsaugą žiūri rimtai ir nebijo įsiterpti, kai jaučia pavojų.”

Ši situacija tik dar kartą parodo, kad nevalia spręsti apie knygą iš jos viršelio. Šis vyras, kurio dauguma vengia dėl jo išvaizdos, yra būtent toks žmogus, kurį šalia norėtų turėti kiekviena mama, turinti vaikų. Šio vyro dėka jo aplinkoje tapo vienu iškrypėliu laisvėje mažiau.

Komentarai

Reklama