Šokiruojantys vaizdai: 140 kilogramų numetusiai moteriai kabanti oda trukdė gyventi


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Antsvorio atsikratę žmonės dažniausiai teigia, kad jaučiasi daug geriau, vis dėlto kalbant apie išvaizdą, jiems tenka susidurti ir su kitomis problemomis.

Viena iš jų – papildomi odos sluoksniai.

Socialinio tinklo „Instagram“ žvaigždė Lexi Reed per 2 metus numetė beveik 140 kilogramų. Ir nors pokyčiai buvo akivaizdūs, iki pilnos laimės jai dar kai ko trūko. Staigus svorio pokytis lėmė tai, kad dabar Lexi turėjo net 3 kilogramus papildomos odos.

Moteriai neliko nieko kito, kaip tik ryžtis minėtos odos pašalinimo operacijai. Ji išties nebuvo paprasta ir užtruko net 9 valandas. Vietos, kuriose odos buvo susikaupę daugiausiai, buvo ganėtinai įprastos. Tai – šlaunys, pilvas ir užpakaliukas.

Mergina savo sekėjams pasakojo, kad antsvorio ji turėjo visą savo gyvenimą – apie plokščią pilvą jai nė neteko svajoti. Vis dėlto pradėjusi laikytis dietos ir ėmusi sportuoti, ji atsikratė daugybės kilogramų. O tai, kad vėliau teks ryžtis plastinei odos pašalinimo operacijai, ji žinojo iškart.

„Mano oda buvo sunki ir nuolat traukdavo mane žemyn. Tai pradėjo trukdyti mano treniruotėms, o kaklą ėmė skaudėti iki tokio lygio, kad nebegalėjau daryti nieko, kas man patinka“, – atviravo Lexi.

Būtent dėl šios priežasties moteris ryžosi odos šalinimo operacijai, o kitus ji skatina savimi imti rūpintis kuo įmanoma greičiau, kad su tokiomis problemomis nė nereikėtų susidurti.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama