Šokiruojantys vaizdai: 140 kilogramų numetusiai moteriai kabanti oda trukdė gyventi


Patinka? Duok Like!

Antsvorio atsikratę žmonės dažniausiai teigia, kad jaučiasi daug geriau, vis dėlto kalbant apie išvaizdą, jiems tenka susidurti ir su kitomis problemomis.

Viena iš jų – papildomi odos sluoksniai.

Socialinio tinklo „Instagram“ žvaigždė Lexi Reed per 2 metus numetė beveik 140 kilogramų. Ir nors pokyčiai buvo akivaizdūs, iki pilnos laimės jai dar kai ko trūko. Staigus svorio pokytis lėmė tai, kad dabar Lexi turėjo net 3 kilogramus papildomos odos.

Moteriai neliko nieko kito, kaip tik ryžtis minėtos odos pašalinimo operacijai. Ji išties nebuvo paprasta ir užtruko net 9 valandas. Vietos, kuriose odos buvo susikaupę daugiausiai, buvo ganėtinai įprastos. Tai – šlaunys, pilvas ir užpakaliukas.

Mergina savo sekėjams pasakojo, kad antsvorio ji turėjo visą savo gyvenimą – apie plokščią pilvą jai nė neteko svajoti. Vis dėlto pradėjusi laikytis dietos ir ėmusi sportuoti, ji atsikratė daugybės kilogramų. O tai, kad vėliau teks ryžtis plastinei odos pašalinimo operacijai, ji žinojo iškart.

„Mano oda buvo sunki ir nuolat traukdavo mane žemyn. Tai pradėjo trukdyti mano treniruotėms, o kaklą ėmė skaudėti iki tokio lygio, kad nebegalėjau daryti nieko, kas man patinka“, – atviravo Lexi.

Būtent dėl šios priežasties moteris ryžosi odos šalinimo operacijai, o kitus ji skatina savimi imti rūpintis kuo įmanoma greičiau, kad su tokiomis problemomis nė nereikėtų susidurti.

www.tv3.lt

Komentarai