SEL kaltinamas dėl pasipriešinimo pareigūnams ir sveikatos sutrikdymo: „Man siūlo penkerius metus kalėjimo“


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Iš žinomo atlikėjo Egidijaus Dragūno jį sulaikę Vilniaus policininkai teismo prašo priteisti jiems 12 tūkstančių eurų, apie 20 tūkstančių iš SEL bando prisiteisti ir policininkų darbovietė. Tai paaiškėjo teisme – žvaigždė kaltinama dėl pasipriešinimo pareigūnams ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Pats Egidijus Dragūnas teigia, kad jį siekiama pasodinti penkeriems metams į kalėjimą.

Pernai paskutinę vasaros dieną Selą važiuojantį automobiliu „Bentley“ sustabdė pareigūnai, nes žvaigždė esą naudojosi telefonu. Egidijus Dragūnas po šio incidento net buvo uždarytas į areštinę.

„Čia tokia suruošta akcija prieš mane stipri. Iš tikrųjų, aš šiandien mačiau, kiek ten yra atstovų. Tiesiog mano važiavimas gatve šiandien baigėsi tuo, kad man siūlo penkerius metus kalėjimo ir 50 tūkst. eurų baudos. Tai aš galvoju, ar tame yra kažkokios logikos“, – sako E. Dragūnas.

Paaiškėjo, kad į areštinę uždarytas dainininkas buvo visai blaivus. Egidijui Dragūnui buvo pateikti kaltinimai dėl pasipriešinimo policijai ir nesunkaus pareigūnų sveikatos sutrikdymo. Kol kas neaišku, kokios bausmės prašys prokuratūra.

Trečiadienį teisme paaiškėjo, kad Selą sulaikę policininkai siekia prisiteisti 12 tūkstančių eurų neturtinės žalos. Žalą pareigūnai grindžia tuo, kad jie patyrė sužalojimų, kai Selas nevykdė pareigūnų nurodymų ir priešinosi, sako policininkų advokatė.

„Nelabai norėjo klientai viešinti tą informaciją, aš tik bendrais bruožais galiu pasakyti – sakykim, dėl patirtų sužalojimų. Buvo atliktos operacijos ir negalėjo gyventi įprasto gyvenimo“, – teigia policininkų advokatė Marina Gušauskienė.

Per metus trukusį ikiteisminį tyrimą atlikėjas ir nebandė atsiprašyti pareigūnų. „Jokio kontakto, jokios diskusijos iš kaltinamojo pusės nebuvo, minimaliausio atsiprašymo, minimaliausiai, ką galėjo padaryti žmogus – irgi nebuvo“, – kalba M. Gušauskienė. „Ten tiesiog buvo viršyti jų įgaliojimai.

Ir aš pastebėjau to policininko, kas jis yra per policininkas, tai ne viena pas jį tokia istorija, kur jis laužiasi į mašiną, kur jis nukenčia, kur jis prašo kompensacijos, kur kompensacijos yra jam išmokamos – tai ten viena ir ta pačia schema yra dirbama“, – aiškina E. Dragūnas.

Aiškėja, kad ne tik policininkai, bet ir Vilniaus apskrities policija iš Egidijaus Dragūno sieks prisiteisti pinigų – apie 20 tūkstančių eurų. Tiek darbovietė išmokėjo Selą sulaikiusiems pareigūnams.

Vienas policininkas po šio konflikto sirgo ilgai. „Šitoje byloje už nugaros veikia labai garsūs policijos antpečiai ir vardai. Ir su laiku tai tik viešinsim“, – sako E. Dragūnas.

Trečiadienį turėjęs įvykti teismo posėdis atidėtas – į jį neatvyko prokuroras, taip pat nebuvo ir Egidijaus Dragūno advokato.

Šaltinis: www.tv3.lt

Komentarai

Reklama