A. Jagelavičiūtė prabilo apie neblaivų vairavusį ir įkliuvusį M. Stonkų: kiekvieną kartą lieku sukrėsta to palaikymo


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė pakomentavo savaitgalį plačiai nuskambėjusį įvykį, kai neblaivus prie vairo įkliuvo garsus aktorius Mantas Stonkus. A. Jagelavičiūtė teigė nesuprantanti didelio palaikymo, kurio susilaukia nusikaltęs žinomas žmogus.

Savo mintimis stilistė pasidalijo feisbuke.

„Žiauriai žaviuosi Stonkumi, jis tikrai kūrybingas ir išsilavinęs, galų gale, šarmingas.

Tačiau, kiekvieną kartą lieku sukrėsta to palaikymo, kai įžymybė prasikalsta, kad žmogui čia taip nutiko netyčia. Trumpai tariant, prisigėrus namie pasiaiškinti su kaimynu, (gana čia vaidint, matau statistika, tai darote visi) yra baisiau – nei vairuoti išgėrus.

Palaikėme ne tik Giržadą ant „Eurovizijos“ scenos, (vos vebleno, bet kai vadovauji, greitai iškarpai) bent dar kelis girtus vairuotojus, netgi dirbančius nacionaliniuose kanaluose. Jau dėl Mildažytės sukandus dantis stebėjau soc. tinklų „kumbaja“ (neteiskim, palaikykim), bet nebegaliu patikėt. Tipo, jei esi solidus asmuo, tu mažiau pavojingas už Egį? Vienas, iš labai gerbiamų ir žinomų, kiek pamenu, net užmušė žmogų, bet jis gi netyčia.

Kviečiu atstoti nuo Manto ir 349765 komentarais prisiminti Nidą.

O šiaip, prisidedu prie palaikymo.

Ir šitas postas ne apie Stonkų. Jis apie Katlerio fanus ir patį jį“, – socialiniame tinkle rašė A. Jagelavičiūtė.

Alfa.lt primena, kad Mantas Stonkus sekmadienio popietę socialiniame tinkle „Facebook“ prisipažino savaitgalį sėdęs prie vairo neblaivus ir įkliuvęs pareigūnams. „Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu – būdamas draugų sodyboj girtas sėdau prie automobilio vairo,“ – savo paskyroje rašė jis.

M. Stonkus teigė suprantantis, kad toks jo elgesys ne tik sukėlė riziką nukentėti kitiems žmonėms, bet ir pakenkė jo kaip „gero tėvo ir vyro“ reputacijai tarp šeimos narių.

„Prisiimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę, – toliau įraše dėstė M. Stonkus. – Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš juos nuvyliau“.

Kaip portalui Alfa.lt teigė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Asta Šuminienė, asmuo, kuriam nustatytas 1,67 promilės girtumas, Zarasų rajone, Dusetų miestelyje buvo sustabdytas apie 22.40 vakaro. A. Šuminienė nenurodė, kad sustabdytas asmuo – tikrai M. Stonkus. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. už tokį nusižengimą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Komentarai

Reklama