Restorane vyras sumokėjo už dviejų alkanų vaikų pietus. Bet gavęs sąskaitą neteko amo…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Visiems žinoma, kad Indija – viena skurdžiausių pasaulio šalių. Deja, šioje didžiulėje šalyje yra milijonai badaujančių vaikų. Kiekvienam padėti neįmanoma, bet jeigu yra galimybė pamaitinti bent vieną, tai galima vadinti pasiekimu.

Jaunas vyras Achilešas Kumaras pietavo viešbučio restorane Malapuramo mieste Indijos pietuose. Pradėjęs valgyti vaikinas pastebėjo, kad lauke pro langą jį stebi keturios alkanos akys. Tai buvo berniukas ir mergaitė, panašu, kad abu benamiai.

Jie taip atidžiai stebėjo, kaip Achilešas valgo pietus, kad šis neištvėrė ir išėjo pas juos į lauką. Jaunuolis paklausė, ar jie alkani. Abu nustebo ir pradėjo energingai linkčioti galvomis. Tada Kumaras pakvietė juos prie savo staliuko.

Restorane Achilešas padavė vaikams meniu ir paprašė jų išsirinkti viską, ko nori. Tačiau brolis ir sesė greičiausiai nemokėjo skaityti. Dėl apėmusio nerimo ir alkio jie negalėjo ištarti nė žodžio. Mergaitė tiesiog parodė į Kumaro lėkštę. Tada jis užsakė kiekvienam vaikui po tokį pat patiekalą.

Kol buvo ruošiamas užsakymas, berniukas negalėjo atitraukti akių nuo Achilešo lėkštės. Bet mergaitė jį stvėrė ir nusivedė į tualetą, kad nusiplautų rankas. Kai abu grįžo, jų laukė išsvajoti pietūs.

Abi lėkštės ištuštėjo akimirksniu. Kol jie valgė, Kumaras juos stebėjo. Vaikai buvo purvini, nesusišukavę, suplyšusiais rūbais. Jie negalėjo nuslėpti savo džiaugsmo, kad valgo tokioje gražioje ir prabangioje vietoje ir kad viskas taip skanu. Pasisotinę vaikai paprašė leisti išeiti. Vaikinas juos paleido. Jie jam padėkojo ir išbėgo į lauką. Achilešas neskubėdamas pabaigė savo porciją ir paprašė sąskaitos už savo ir vaikų pietus.

Padavėjas atnešė sąskaitą ir paslaptingai nusišypsojo. Iš pradžių Achilešas neatkreipė į tai dėmesio, bet vėliau įsižiūrėjo į sąskaitą. Ten nebuvo skaičių, tik padėkos žodžiai.

Restorano administracija pamanė, kad Kumaro poelgis yra labai garbingas. „Nėra nieko labiau verto pagarbos nei žmogus, kuris padeda kitiems. Linkime jums gėrio ir palaiminimo jūsų kelyje“, – tokį tekstą perskaitė Achilešas. Kaip sakoma, daryk gėrį ir jis greitai tau sugrįš.

Žinoma, restorano administracija pastebėjo šio žmogaus gestą ir nusprendė apdovanoti, todėl tiek jis, tiek vaikai valgė restorano sąskaita. Tai sujaudino jį iki sielos gelmių.

Šia istorija jis pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“. Labai greitai ją sužinojo tūkstančiai interneto naudotojų.

Šaltinis

Komentarai

Reklama