Gražuliui tai nepatiks: Birutė paviešino uždraustą kadrą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Dukros su Seimo nariu Petru Gražuliu susilaukusi Birutė Navickaitė visai neseniai nustebino savo feisbuko draugus ir sekėjus. Moteris pasidalijo kadru, kaip pati teigė, kuriuo dalintis jai neleido pats P. Gražulis.

Jaukia ir miela fotografija savo nuotraukų galerijoje pasidalijusi Birutė tvirtino, kad šis kadras turėjo likti paslaptyje.

„Nesutiko, kad viešai įdėčiau nuotrauką. Būtų sutikęs, būčiau nedėjusi“, – skelbė ji.

Kaipmat internautės puolė girti nuotrauką, kurioje P. Gražulis ant rankų laikė judviejų mažylę.

Tiesa, netrūko ir tų, kurioms toks Seimo nario poelgis atrodė perdėtas ir suvaidintas. „Kaip viskas dirbtina, žiaurus tas Gražulis“ – skelbė vienas internautas. Jam atkirto pati Birutė: „šita nuotrauka senesnė. Mažutei gal šeši mėnesiai ir nieko čia dirbtino nėra, nes dabar realiai situacija daug geresnė nei tada buvo, kai daryta nuotrauka.“

Portalas tv3.lt primena, kad palangiškė Birutė Navickaitė teigė, jog P. Gražulis ją iki septintojo nėštumo mėnesio ragino pasidaryti abortą. Parlamentaras neneigė, kad tokių susirašinėjimų galėjo būti.

„Asmeniškai tikrai nepalaikau, nepasisakau už abortą(…), gal tų žinučių tūkstantis buvo, ji norėjo, kad būčiau su ja… taip, gal emociškai kažką ir pasakiau, aš to neneigiu. Aš ir dabar pasisakau prieš abortus, bet, žinote, emocijos, pasakytos buvo emocijos. Kaip žmogus, ir dabar manau, kad abortas yra nepateisinama priemonė“, – aiškino P. Gražulis.

Petras Gražulis su buvusia žmona Raminta turi keturis vaikus.

tv3.lt P. Gražulis teigė, kad niekada negalvojo, jog su B. Navickaite jį galėtų sieti ilgalaikiai santykiai. Jo teigimu, jis moteriai siūlė padėti vaiką auginti, skirti išlaikymą, tačiau ji pati, jo žodžiais, žadėjo kreiptis net į policiją.

„Aš net siūliau pasiimti vaiką ir auginti jį. Taip pat siūliau pinigus.

Žinoma, kad ir išsprūdo žodžiai apie abortą, tačiau tai tebuvo emocijos. Aš esu kategoriškai prieš juos“, – kalbėjo vyras.

Daugiau apie Birutės ir Petro santykius žiūrėkite:

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama