Pribloškė pasaulį: 28-erių transeksualas pagimdė sveiką kūdikį


Patinka? Duok Like!
[fblike]

28-erių transeksualas Wyley Simpsonas su sužadėtiniu Stephenu Geathu šokiravo visa pasaulį, kai paskelbė, kad Wyley laukiasi jųdviejų vaiko. Kūdikis gimė visiškai sveikas, tačiau vyrai pripažįsta, kad antra kartą tam nesiryžtų dėl visuotinio visuomenės atstūmimo.

Būdamas 21-erių, Wyley pradėjo procedūrų kursą ir pamažu iš moters tapo vyru. Dar praėjusiais metais jam buvo atliekamos testosteronų terapijos ir gydytojai perspėjo, kad tuo laiku jam jokiu būdu negalima pastoti. Tačiau 2018-ųjų vasarį pora suprato, kad laukia šeimos pagausėjimo.

Kai pasirodė matomiausias nėštumo požymis – pūpsantis pilvas ir aplinkiniai gatvėje vis labiau suprasdavo, kodėl lieknas ir sportiškas vaikinas staiga pilnėja, vaikinai sulaukė begalės skaudžios kritikos ir apkalbų.

Rudenį jiedu sulaukė sveiko sūnaus, kurį pavadino Rowanu, berniukas gimė po Cezario pjūvio. Wyley ir Stephenas tvirtina, kad buvo verta laukti tokio stebuklo, pamirštant visa kritiką, tačiau antra kartą tam nesiryžtų.

Prieš 6 mėnesius sūnų pagimdęs Wyley vis dar savyje turi gimdą ir moteriškus lytinius organus. Tačiau jau anksčiau, dar 2013-aisiais, jam chirurgiškai buvo pašalintos krūtys, todėl kūdikis taip ir negavo mamos pieno.

Dabar didžiausias vaikino noras – pašalinti moteriškus lytinius organus ir pažangios medicinos pagalba sukurti vyrišką penį.

Apie nėštumą W. SImpsonas suprato 11-tą nėštumo savaitę, kai jį ėmė kankinti rytinis pykinimas.

„Tapau labai jautrus, nuolat puldavau į ašaras. Nesupratau, kas su manimi vyksta. Kai supratau, kad tai – nėštumas, sunerimau dar labiau. Juk tai buvo pirmasis mano kūdikis! O požiūris į nėščią vyrą, patikėkite, tikrai nėra palaikantis“, – kalbėjo kūdikį pagimdęs vyras.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama