Po kritikos prabilo V. Tarasovienė: „Nežinau, kaip vieni kitiems žiūrėsime į akis“ Galimybių pasas, skiepai nuo koronaviruso…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Galimybių pasas, skiepai nuo koronaviruso – šiandien tai jautrūs visiems klausimai. Visų dėmesį patraukė faktas, kai praėjusio rugpjūčio pradžioje dainininkas Vilius Tarasovas dalyvavo prie Seimo įvykusiame mitinge, kuriame protestuotojai reikalavo atsisakyti galimybių paso ir, jų teigimu, nediskriminuoti žmonių dėl jų pasirinkimo skiepytis arba nesiskiepyti.

Ką reiškia už viešus pasisakymus sulaukti ne tik palaikymo, bet ir neapykantos bangos – Tarasovai puikiai žino. Praėjus porai mėnesių po skandalo dainininkė Violeta Tarasovienė savo poziciją išdėstė LNK laidai „Nuo… Iki…“.

Tuomet Violeta kartu su vyru vyko į minėtą mitingą. Laidoje ji kalbėjo, kad norėjo išreikšti nepritarimą tam, kas šiuo metu vyksta Lietuvoje.

Rugpjūčio pradžioje socialiniame tinkle Vilius pasidalijo nuotrauka iš mitingo ir brūkštelėjo: „Tikroji demokratijos išraiška, galų gale“. Toks jo įrašas užplieskė didžiulę diskusiją, į kurią įsitraukė žinomi žmonės. Vieni Vilių palaikė, o kiti piktinosi tokiu jo sprendimu. Buvo ir tokių, kurie pasisakė nutraukiantys ryšius su Tarasovais. Tarp komentatorių buvo ne vienas scenos kolega.

„Kai kurie labai žemai krito su savo komentarais. O K. Kerbedis… Vaidas Baumila… Labai žemai krito. Aš nežinau, kai visas šitas baigsis, kaip mes žiūrėsime vieni kitiems į akis. To galima tikėtis, bet Vilius nieko blogo nepasakė. Tiesiog pasakė, kad va, demokratija, kodėl mes Lietuvoje palaikome tuos, kurie eina į gatves Ukrainoje, Gruzijoje. Mes palaikome, stojame į vieną liniją už juos. Ir kai vyksta tokia demokratijos išraiška Lietuvoje, kažkas ne taip, ane?

K. Kerbedis gal nenustebino, nes jis linkęs labai aštriai pasisakyti. Tiesiog pats faktas, kad tu nieko blogo nepadarei, nieko neįžeidei, bet turi kitą nuomonę. Žmonės jaučiasi viršesni už tave, nori tau paaiškinti, kad tu klysti, tu durnelis… Su tokia potekste“, – laidoje kalbėjo Violeta.

V.Tarasovienė ligi šiol nepasiskiepijo nuo COVID-19 ir nesirgo. Vis dėlto, Violeta sako bijanti užsikrėsti koronavirusu ir daranti viską, kad taip nenutiktų.

Dainininkė teigia labiausiai nesuprantanti valdžios sprendimų, kuriuose, anot jos, trūksta logikos: į muges galima tūkstančiams žmonių, o į koncertus prašoma galimybių paso.

„Iki ko mes dasigyvenom… Esu sveikas žmogus, kuris nei per pirmą, nei per antrą karantiną nesusirgo, nešvenčiau Kalėdų, Velykų, net vienu metu apsiašarojau, kad su dukra negalėjau pasimatyti, visko sąmoningai laikiausi, ką man sakė Vyriausybė. Ir staiga, už tai, kad buvau sąžiningas pilietis – še, tau. O tie, kurie šventė – turi galimybių pasą, nes jie persirgo. Iš pradžių buvo pikta, paskui juokinga. Tai yra absurdas. Neturiu aukštojo išsilavinimo, bet jei net aš suprantu, kad nėra logikos sprendimuose, tai nesuprantu, kas sėdi Vyriausybėje“, – kalbėjo ji.

Violeta sako tik išsakiusi savo nuomonę, už kurią neturėtų būti pykstama.

„Aš ant nieko nepykstu, aš nieko nekaltinu. Taip, aš suabejojau šiuo skiepu, taip, aš visiškai ne prieš, kad jūs pasiskiepijote.

Tėvai – mano ir Viliaus – pasiskiepijo, aplink draugai pasiskiepijo ir mes toliau bendraujame. Viskas gerai, galime taip gyventi. Nereikia tik valdžiai daryti tokio spaudimo ir taip skaldyti. Norėčiau žmonėms palinkėti atsistoti į kitą barikadų pusę – atsistoti į kito žmogaus vietą“, – tvirtino V.Tarasovienė.

Komentarai

Reklama