Parapsichologas Krzysztofas Jackowskis: tai, kas netrukus įvyks, privers Europą sudrebėti


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Rugpjūčio 17 d. vakare, po kelių vaizdo įrašų apie dabartinę padėtį Lenkijoje, Krzysztofas Jackowskis, mėgstamas lenkų aiškiaregys, išėjo į eterį atsakyti į prenumeratorių klausimus apie padėtį Afganistane. Pasak jo, viskas ten tik prasideda ir pasaulis yra ant labai didelio konflikto slenksčio. Nuo šiol viskas bus greita, baisu ir žiauru.

Vakar, kai kažkas manęs paklausė apie Afganistaną, man kilo mintis, kad tai, kas ten vyksta, tėra spektaklis pirmame plane, o tai, kas vyksta gilumoje, iš tikrųjų yra labai pavojinga. Jaučiu, kad pasaulinė padėtis pereina į naują – smurtingesnį – lygį. Po to, kas įvyko, pasaulis netrukus bus visiškai budrus – juokai baigėsi.

Kažkokia pažįstama ir akivaizdi tvarka dabar sugriaunama. Man atrodo, kad Jungtinės Valstijos arba silpnėja, nustoja būti pasaulio žandaru, arba nusiplauna rankas nuo įvykių Artimuosiuose Rytuose ir dėl kažkokių slaptų priežasčių palieka prieplauką.  Amerikiečiai pasitraukė iš Sirijos, paliko kurdus. Dabar jie traukiasi iš Afganistano, o likusi NATO dalis seka jų pėdomis.  Tai neatrodo gerai – tarsi Amerika nenorėtų atsidurti kokio nors didelio, blogo įvykio epicentre.

Kalbu ne apie Afganistaną, o apie Iraną ir Artimuosius Rytus.  Tai, kas vyksta Afganistane, nėra Talibano pergalė, o greičiau provokacija. Talibanas yra tik priedanga, bet jie patys to nežino.  Artimiausias dalykas, kurį matau, yra kariuomenė Afganistano pasienyje, ir ta kariuomenė nebus afganų.

Tada Kabulas bus apsuptas ir netrukus ten kils didelis chaosas.  Po to įvyks kažkas didelio, ir tai bus ne Afganistane. Galvoju apie kokį nors kitą konfliktą, gal net daugiau nei vieną.  Iš pradžių niekas nepatikės, kad tai gali lemti kažką didelio, tačiau įvykiai visus išgąsdins ir visos šalys mobilizuos savo kariuomenes, visi bus kažkam pasirengę. Lenkija ir Europa tiesiogiai nenukentės, tačiau visi Europoje bus išsigandę.

Kas ir kur įvyks, negaliu tiksliai pasakyti, bet konfliktas ar konfliktai bus pasaulinio plano tęsinys – nuo kažko reikia pradėti. Prisiminkite, kad kartą sakiau, jog Izraelio apylinkėse sprogs nešvari bomba, kad Artimuosiuose Rytuose kils geltonos dulkės.

Šie įvykiai artėja. Kaip jau minėjau, neramus laikotarpis pasaulyje tęsis trejus su puse metų. Kol kas tai buvo tik pusantro mėnesio.  Kalbant apie Lenkiją ir kovidų pandemiją, apribojimų daugės.

Kariuomenė ir policija gaus daugiau teisių, bet ne tiek dėl pandemijos, kiek dėl to, kad pasaulyje atsiras kita grėsmė, kurios visi ims bijoti.  Žiemą, o Europoje tikriausiai jau rudenį, tikrai bus uždrausta vaikščioti gatvėmis naktį. Gatvėse bus kariuomenė. Mokyklos atsidarys, bet greitai vėl užsidarys. Bus daug naujų draudimų.  Tikriausiai, kaip jau minėjau, turėsime naują vyriausybę. Tai bus labai keista vyriausybė – joje nebus politikų.

Gali kilti problemų su internetu ir elektra, internetas kurį laiką bus prabanga, kuria paprasti žmonės negalės naudotis.  Kai pasaulyje prasidės blogi dalykai – kai prasidės šis konfliktas, apie kurį kalbėjau – bus įtampa, drausmė, saugumas, bet fiziškai nieko nebus. Vis dėlto mes labai išsigąsime, visa Europa drebės dėl to, kas vyksta. Dar pavasarį perspėjau, kad iki metų pabaigos visi kažko bijosime. Dar kartą primenu, ką sakiau.

Šaltinis: https://paranormal.lt/news-2021-08-19-3

Komentarai

Reklama