Nukritęs nuo parduotuvės stogo ledo luitas užmušė trijų vaikų motiną


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Tuo pat metu, kai Vilniuje vasario pirmosiomis dienomis kilus pasipiktinimui dėl vienai moteriai ant galvos nukritusio ledo gabalo, Rusiją sukrėtė panašiomis sąlygomis žuvusios praeivės istorija. Tragedija nutiko Diatikovo (Rusija) mieste – skubėdama moteris nusprendė nesiklausyti perspėjimų ir eiti pro tvarkomą teritoriją.

Darbininkams tvarkant pastato stogą ir valant jo apledėjusį paviršių vienas iš luitų užkrito moteriai ant galvos ir ją sunkiai sužalojo.

Nukentėjusioji dar buvo pristatyta į vietos ligoninę, tačiau jau kitą dieną 41-erių moteris nuo patirtų sužalojimų mirė. Be motinos liko trys vaikai.

Dėl žūties buvo iškelta baudžiamoji byla, tačiau vietos leidiniuose yra cituojami liudininkai, teigiantys, kad moteris pati pasirinko eiti pavojingu metu. Tariamai ji buvo perspėta apie gresiantį pavojų ir tai, kad vyksta stogų valymas nuo ledo, tačiau nusprendė „skubėti į susitikimą“.

„Tyrimas patikrins visus parodymus, kol kas galiu pacituoti tik prekybos centro vadovybės teiginius, – pasakojo rajono vadovas Pavelas Valiajevas portalui „Brianskije novosti“. – Jie pasikvietė alpinistus, kad šie nuvalytų apledėjusį stogą virš įėjimo. Mes ne sykį buvo į tai atkreipę centro vadovų dėmesį, reikalavome pašalinti pavojų.

Kol ant stogo dirbo alpinistai, apačioje stovėjo žmogus, neleidęs artyn praeivių. Pasak prekybos centro atstovų moters neišleido iš pastato, perspėjo apie pavojų, tačiau ji pasakė, kad spės prašokti. Kartu su ja išėjo dar vienas žmogus. Kaip tik tuo metu ir krito ledas. Moteris patyrė sunkias traumas, o vyrui buvo sužalota koja“.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama