Kraupus vyro pavydas: meilužę nužudė ir padarė taip, kad jos kūno niekas neberastų


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Vos prieš kelias savaites dingus jaunai Permės gyventojai, aplinkiniai sunerimo. Tačiau tai, kas vėliau paaiškėjo apie jos likimą, pribloškė ir visko mačiusius vietos kriminalistus.

Meilės trikampyje atsidūrusios merginos istorija baigėsi tragiškai. Kol kas aplinkybės dar tikslinamos, tačiau yra žinoma, kad ji buvo ne tik nužudyta, bet dar ir jos lavonas sumaltas mėsmale. Vyras tikėjosi, kad atsikračius kūno, jam pavyks išvengti bausmės.

Atsisveikinimo skambutis

Permės humanitarinės krypties universiteto bakalaurė Tatjana M. jau kelerius metus gyveno kartu su savo išrinktuoju gimtajame Gubachos miestelyje rajono pakraštyje. Jaunuoliai jau seniai svajojo apsigyventi didesniame mieste, kur planavo susirasti darbą ir statyti savo ateitį. Šią vasarą apsisprendė.

Liepos 22-ąją mergina paskambino tėvui ir perspėjo, kad kartu su draugu išvyksta į Permę. „Aš paskambinsiu tau, kai tik pasieksime miestą“, – skubėdama tarstelėjo dukra į ragelį. Tai ir buvo paskutiniai žodžiai, kuriuos iš dukters išgirdo sielvarto prislėgtas tėvas.

Nerimo kupinas skambutis

Dukra taip ir nepaskambino, tuomet tėvas nusprendė surinkti jos numerį, tačiau ragelį pakėlė vaikinas. Jaunuolis kažkodėl pareiškė, kad Tanią išsodina vienoje iš Permės gatvių, ir dabar jis „neturi žalio supratimo, kur ji yra“.

Sunerimęs tėvas vėl surinko dukters telefono numerį, tačiau nei keistai kalbėjęs vaikinas, nei ji pati ragelio nekėlė. Vėliau Tatjanos numeris tapo neprieinamu prisiskambinti. Tėvas nuskubėjo į policiją rašyti pareiškimo dėl dukters dingimo.

Užfiksavo kameros

Buvo paskelbtos Tanios paieškos. Į jas prisijungė ir savanoriai. Policininkai tuo metu pradėjo tikrinti visas stebėjimo kameras, pro kurias galėjo važiuoti jauna pora. Tai tyrimui padėjo nustatyti dvi svarbias detales.

Pirmą sykį Tania ir jos draugas sustojo kaimyniniame miestelyje – Čusovuose. Ten mergina išlipo iš automobilio ir užėjo į mobilaus ryšio saloną, kur nusipirko naują kortelę telefonui. O į Permę jaunuolis atvyko jau vienas.

Rugpjūčio 5-ąją tyrėjai susirado ir sulaikė Tatjanos mylimąjį. Jau po pirmosios apklausos tapo aišku, kad toliau merginos ieškoti prasmės nebėra. Pareigūnai atšaukė ir savanorių pajėgas.

Žiaurus skerdikas

Tatjanos nužudymu įtariamas 36-erių Dmitrijus Z., pasirodo, yra vedęs ir kartu su sutuoktine augina mažametę dukrą. Dėl kokių priežasčių jis nusprendė susidoroti su Tatjana – kol kas dar nėra tiksliai aišku, tačiau žiauraus nužudymo detalės pribloškė net ir patyrusius pareigūnus.

„Jis ne tai, kad tiesiog supjaustė ją į gabalus, – pasakojo leidiniui „Vkurse.ru“ šaltinis policijoje, – jis atskyrė audinius nuo kaulų ir sumalė visa tai mėsmale. Gautą masę jis paprasčiausiai nuleido į klozetą, o kaulus išmetė į upę. Taip jis tikėjosi atsikratyti žmogžudystės pėdsakų“.

Artimiausiu metu teismas nuspręs, kokiam laikotarpiui jis bus sulaikytas. Sulaikytojo žmona leidiniui pasakojo, kad jų santuoka subyrėjo prieš daugiau nei metus, tačiau to priežastimi nebuvo Dmitrijaus ir Tatjanos romanas.

„Būdavo, kad pakeldavo ranką prieš mane, – prisiminė moteris. – Na, žiaurių sumušimų nebuvo. Dabar, tiesą pasakius, net nelabai ir žinau ką pasakyti“.

Paieškos tęsiamos

Nors tyrėjai ir nutraukė savanorių paieškų komandos darbą, tačiau jos vis tiek tęsiasi. Tik dabar ieškoma to, kas liko iš merginos. Savanorių darbą apsunkina tai, kad upės tėkmė per kelias savaites kaulus galėjo nuplukdyti daugelį kilometrų.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama