Dalai Lama: yra 10 žmonių, kurie vagia jūsų energiją. Atsikratykite jų!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Dalai Lama, didysis Tibeto dvasinis lyderis atskleidžia, kaip apsisaugoti nuo 10 “energijos vagių” , rašo “Sufletului Revista” .

Energija, kurią turime, yra „aukso kasykla sielai“, degalai, kurie mus skatina. Ji turi būti išsaugota, regeneruojama, naudojama konstruktyviai, nes ji nėra neišsenkanti .

Be to, neturėtume leisti, kad neigiami ir toksiški žmonės patektų į mūsų gyvenimą.

Tai pasakė Dalai Lama.

1. Atsisakykite žmonių, kurie atvyksta pas jus, tik skųstis , kalbėti apie savo nusiskundimus, problemas, istorijas, nelaimes, baimes ir nuomones apie kitus. Jūs nesate šiukšliadėžė.

2. Jūsų skolos turi būti grąžintos laiku. Ir jūs turite atsikratyti žmogaus, kuris jums negrąžina skolų.

3. Laikykitės savo pažadų. Jūs visada turite teisę keisti savo nuomonę, atsiprašyti, palikti, peržiūrėti savo sprendimą arba pasiūlyti alternatyvą. Bet būkite atsargūs, kad tai netaptų įpročiu. Lengviausias būdas išvengti to, ko nenorite, yra pasakyti „NE“ nuo pat pradžių.

4. Kai tik įmanoma, atsisakykite to, kas jums nepatinka, ir darykite tai, kas jums patinka, kiek norite laiko.

5. Leiskite sau pailsėti, kai reikia, ir leiskite sau veikti tik tada, kai matote tinkamą laiką.

6. Jūs turite būti organizuotas. Atsikratykite dalykų, kurių jums nebereikia .

7. Visada pasirūpinkite savo sveikata. Pripažinkite, kad kartais jūsų kūnas negali veikti visu pajėgumu. Suteikite sau galimybę atsipalaiduoti.

8. Atsakykite į blogio. Padėkite draugui ar šeimos nariui ir imkitės būtinų veiksmų, kad sustabdytumėte neteisingus kitų veiksmus.

9. Priimkite, kad tai neišvengiamą. Tai nereiškia, kad reikia pasiduoti. Nenaudokite savo energijos tuose situacijose, kurių negalite pakeisti.

10. Išmokite atleisti. Užmirškite situacijas , kurios jums pakenkė. Šis skausmas turėtų būti paverstas naudinga patirtimi.

Ar jūs sutinkate su Dalai Lama?

Šaltinis

Komentarai

Reklama