Garbaus amžiaus vyras užmušė savo 84-rių žmoną „iš pasigailėjimo”


Patinka? Duok Like!
[fblike]

84-erių metų amžiaus Lawrence Franks iš Frances gatvės Gatley, Stockporte smogė savo sergančiai žmonai per galvą metaliniu strypu, o tada paskambino greitosios pagalbos telefonu 999 ir pranešė pagalbos tarnyboms ją nužudęs.

Senelis tikina, kad taip pasielgė „iš pasigailėjimo”.

Savo žmonai Patriciai, kuri sirgo sunkia senatvinės silpnaprotystės forma, jis smogė šiai sėdint lovoje.   Vyras paskambino greitosios pagalbos telefonu 999 tuo metu, kai NHS skambučių priėmimo centre buvo filmuojama BBC1 laida ir šis skambutis buvo įrašytas bei ištransliuotas ketvirtadienio vakare.

Pirmieji vyro žodžiai buvo „aš nužudžiau savo žmoną”.

Jis kalbėjo toliau: „ji negali vaikščioti, nelaiko šlapimo bei išmatų, aš nebesusitvarkiau. Tad ją užmušiau”.

Tuomet jis paprašė, kad atvykstantys policijos pareigūnai nenaudotų garso sirenų, nes kaimynystėje vyksta mažametės mergaitės gimtadienio vakarėlis.

Jis sakė: „ji negyva. Tai – viskas, ką jums reikia žinoti.”

Skambutį užfiksavo televizijos laidos „Ambulance”, filmuojamos Anglijos šiaurės vakarų NHS skubios pagalbos tarnybų aplinkoje, kūrybinė grupė.

L. Franksas sulaukė atidėtos dviejų metų laisvės atėmimo bausmės, kurią skyrė Mančesterio Karališkasis Teismas.

twitter nuotrauka
Teismo duomenimis L. Franksas nepajėgė susitvarkyti su vis blogėjančia savo žmonos, kuri buvo pareikalavusi niekad jos neatiduoti slaugoms namams, būkle.
Teisėjas David Stockdale teigė, kad tai – itin liūdna byla, o L. Franksas nuoširdžiai tikėjo, kad jo veiksmas yra gailestingumo aktas.

Komentarai

Reklama