Pasaulio mokslininkai ir biologai šokiruoti: Indonezijoje nufilmuotas tikras nykštukas?


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ne kiekvieną dieną pamatai tai, kas priverčia aiktelėti iš nuostabos, tačiau tai ką pavyko nufilmuoti Indonezijos motociklininkams, dabar sunkiai sekasi paaiškinti net biologams.

Indonezijoje, Jakartos miškuose, neseniai vyko draugiškas motociklininkų turnyras. Važiuodamas šunkeliais vienas motociklininkas privalėjo guldyti savo motociklą ant žemės norėdamas išvengti susidūrimo su ant kelio iššokusia būtybe.

„Iš pradžių net nesupratau kas tai, pamaniau gyvūnas, tačiau kai pamačiau, kad būtybė yra mažo ūgio ir bėga ant dviejų kojų, likau šokiruotas“, – pasakojo nukritęs nuo motociklo vyras.

Vaizdo medžiagoje matosi, kad būtybe, kuri rankoje laikė į ietį panašu daiktą, spruko nuo vairuotojų.

Kitas vyriškio draugas nedelsdamas pradėjo persekioti neaiškią figūrą, norėdamas įsitikinti kas tai, tačiau paslaptingas gyvis greitai pasislėpė tarp augančios aukštos žolės.

Vietos gyventojai pasakoja, kad tai jiems nesukėlė nuostabos, kadangi pasak Jakartos legendos, šio krašto miškuose žmonės dalinasi žeme su nykštukais.

„Pati ne vieną kartą juos mačiau. Jie maži, šiek tiek panašūs į mus, žmones. Jie nieko blogo nedaro, tačiau ir nebendrauja su mumis“, – pasakojo 53 metų gyventoja Maurice.

Biologai kol kas taip pat neturi paaiškinimo kas tai galėjo būti.

„Vienareikšmiškai tai nebuvo mums žinomas gyvūnas. Jeigu paaiškės, kad žmonės pasaulį dalinasi su kita protinga būtybių civilizacija, tai bus tikra mokslo sensacija.“, – trumpai savo poziciją išreiškė Indonezijos biologų tarybos narys.

 

Komentarai

Reklama