NASA patvirtino: 2018 lapkričio 10-15 d. Žemė susidurs 2.5 myliu pločio asteroidu


Patinka? Duok Like!
[fblike]

NASA patvirtino 2018 lapkričio 10-15 d. metais Žemė susidurs 2.5 myliu pločio asteroidu. Apie tai mes minėjome ankščiau.

Dabar atsirado nauji įrodymai. Šiuo metu NASA ir JAV Federalinė nepaprastųjų situacijų valdymo agentūrai buvo įsakyta ruoštis pasaulinei katastrofai….

NASA pradėjo savo “hipotetinę asteroido scenarijų” pagal programą, o tuo metu FEMA pradėjo kaupti reikiamas atsargas išgyvenimui. Asteroidas Armagedonas jau ne už kalnų?

Lin Liz iš telefoninio pokalbiu su draugu gavo informacija apie kometą, kuri tikimasi, turi pasiekti ir atsitrenkti į žemę nuo lapkričio 10 iki 15 d, šių metų. Beveik prieš metus, Prancūzijos užsienio reikalų ministras tris kartus viešai pareiškė per spaudos konferenciją Baltuosiuose rūmuose, 500 dienų atgalinio skaičiavimo iki “klimato chaoso”, kuris prasidės 2015m. rugsėjo 24d. Jie, NASA jau žino, kas ateina ir pasakė jums – chaosas išsiverš į šią planetą 2018 m. lapkričio mėnesį. Jūs klausotės? Ar tu pasiruošęs? Žiūrėkite vaizdo įrašą žemiau NASA TV:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų! 

Šaltinis: www.paranormal.lt

 

Komentarai

Reklama