Facebook’e tėvai masiškai buriasi į grupę prieš vaikų „vagis“ ir ruošiasi mitingui


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Lietuviai – kantri tauta, tačiau kai kantrybės taurė būna perpildyta, tuomet mes tampame vieningi. Pastarųjų mėnesių įvykiai, kai dėl naujos vaiko teisių apsaugos reformos iš šeimų buvo atimta tūkstančiai vaikų, visus tėvus privertė pasibaisėti tokia reforma. Toks vaizdas, kad Lietuvos institucijos yra visiškai nepajėgios dirbti ir vadovautis sveiku protu – arba užmerkiam akis ir nieko nedarom, kol tėvai neužmuša savo vaiko, arba už kiekvieną pasibarimą ant vaiko atimame juos iš tėvų. Tarsi tėvai ir vaikai būtų bejausmiai, ir toks jų atskyrimas nepadarytų jokios žalos. Tačiau žala, kuri yra padaroma, yra neišmatuojama ir tėvų bei vaikų psichika yra paveikiama visam gyvenimui. Gaila, tačiau tie žmonės, kurie atiminėja vaikus, greičiausiai nesugeba to suvokti. Tad kyla natūralus klausimas – ar tikrai jie turi kompetenciją tokiam darbui? Kas atsakys už patirtus išgyvenimus ir atlygins visą patirtą žalą? Valstybė, t.y. mes patys? Ar tie, kurie vykdo šį terorą prieš vaikus ir jų tėvus? Kas apgins mūsų pačių vaikus nuo tų, kurie juos atiminėja dėl to, kad vaikas žaisdamas įsistatė mėlynę, kad buvo sudrausmintas, nes sumušė silpnesnį, kad vos nepakliuvo po automobilio ratais, nes eidamas neklausė savo tėvų?

Lietuvos žmonių kantrybės taurė, panašu, tapo perpildytą. Facebook’e susikūrė grupė „Vieningi tėvai prieš vaikų VAGIS!!!“, į kurią vos per vieną parą prisijungė jau virš 20 tūkst.narių ir šis skaičius kone kas kelias minutes auga ne dešimtimis, o šimtais! Ar tokios reakcijos ir tokio augimo sulauktų kokia nors kita grupė, jeigu bandytume suburti žmones ten, kur problema neegzistuoja? Vargu… Vadinasi, problema tikrai yra!

Prie grupės aprašymo rašoma, kad ši grupė sukurta tam, kad galėtume burtis į vieną vietą ir aktyviai dalyvauti, siekiant apsaugoti mūsų vaikus. „Pastarieji įvykiai kelia šiurpą, todėl negalime ilgiau sėdėti, žiūrėti ir tikėtis, kad kažkas pasikeis, kai patys nieko nedarome. Lietuvos mamos ir tėvai turi netylėti, nes kas apgins pačius mažiausius jei ne mes patys? Kviečiame visus būti aktyviais, išsakyti savo nuomonę ir pasiūlymus!“ – rašoma grupės aprašyme.

Natūralu, kad tėvai yra įbauginti, nes nežino kaip elgtis, jeigu į jų namus pasibelstų vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojai. Tėvai klausinėja, kas galėtų atstovauti jų pusę, apginti juos ir vaikus, nes, panašu, kol kas yra stengiamasi tik atimti vaikus dėl menkiausių priežasčių. Žiniasklaidoje jau nuskambėjo ne vienas atvejis, kuomet vaikai buvo paimti tiesiog iš darželio, nes vaikai kažką ne taip pasakė, atėjo su mėlynėmis, bet niekas nesigilino ar tai, ką jie sako yra tiesa, ar tos mėlynės atsirado vaikui žaidžiant, bėgiojant, ar dėl patirto smurto – iškart iškviečiamos atitinkamos tarnybos, kurios pasiima vaikus, o tėvams tiesiog paliekamas raštelis, kad vaikas paimtas. Raštelis, tarsi apie kokį nors iš pašto gautą siuntinį! Ar tai normalu?!

Panašu, kad nebus apsieita ir be protestų bei mitingų, nes tai, kas vyksta Lietuvoje, yra baisiau už Norvegijos vaiko teisių tarnybas. Žmonės buriasi ir ruošiasi mitingui prie Seimo ir kitų institucijų, belieka tik sekti naujienas ir laukti tos dienos. O su tais, kurie mažai domisi pastarųjų dienų aktualijomis, dalinamės įvairių naujienų portalų antraštėmis ir pastebėjimais, kuriais grupėje talpina grupės nariai.

Šaltinis: www.kaisiadorieciams.lt

Komentarai

Reklama