Moteris savaitę miegojo su vis skirtingu vyru: viskas baigėsi ašaromis


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kai kalba pasisuka apie vienos nakties nuotykius, visi turi skirtingą nuomonę. Vieni tai palaiko, o kiti yra įsitikinę, kad tai – tik bandymas užsimiršti, ir, deja, dažnai nesėkmingas.

Viena moteris nusprendė atskleisti paslaptį, kuri metai iš metų gaubia vienos nakties nuotykius ir pasidalijo savo patirtimi.

Po 7 metų Nadios Bokody santuoka nutrūko, ir moteris neslepia, kad galiausiai viskas, ko jai ėmė taip stigti, buvo seksas.

Apie tai daug rašanti moteris nusprendė kai ką išbandyti – per 7 dienas permiegoti su 7 skirtingais vyrais.

Iš pradžių ji parašė žinutę su kvietimu permiegoti vyrui, su kuriuo vienąkart buvo pasimatyme. Ji neslepia – kai jiedu permiegojo, Nadia ėmė verkti. Tačiau ne dėl to, kad partneris buvo prastas – paprasčiausiai ji pajautė savotišką išsilaisvinimą.

„Vėl pasijaučiau gyva, savimi – man tai be proto patiko“, – užsienio žiniasklaidai sakė ji.

Būtent tada ji ir nusprendė, kad visą savaitę miegos su skirtingais žmonėmis. Negana to, ji netgi ryžosi permiegoti su moterimi!

Taip visą savaitę praleidusi skirtingų žmonių glėbiuose, sekmadienį Nadia ir vėl pagavo save beverkiančią. Vis dėlto net ir šios ašaros, pasak jos, nebuvo iš liūdesio ar gailesčio – ji verkė dėl to, kad ir vėl, pirmąkart po skyrybų, jautėsi savimi.

„Pagaliau ir vėl radau save – anksčiau buvau žmona, mergina, ar tik kažkieno susižavėjimo objektas“, – sakė Nadia.

Moteris tikino, kad toks potyris jai padėjo į viską pažvelgti kitaip.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama