Pirmą šokį savo vestuvėse ji sušoko ne su vyru, o su savo sūnumis


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Pagrindinė šio vaizdo įrašo veikėja – jauna, graži ir aktyvi moteris. Ji trijų suaugusių vaikų, kurie pasiruošę padaryti viską, kad ji šypsotųsi, mama. Pirmoje santuokoje su jų tėvu ji nerado laimės, ir sutuoktiniai greitai išsiskyrė.

Visą savo gyvenimą moteris atidavė sūnų auklėjimui, ir jai tai puikiai pavyko. Kai mylimi berniukai užaugo, mama surado laiko savo asmeniniam gyvenimui, ir labai greitai jos gyvenime atsirado vertas jos vyras. Sūnūs neprieštaravo jų santykiams, netgi labai džiaugėsi, kad pagaliau mama rado savo puselę.

Ir štai atėjo ta diena, kai moteris ryžosi rimtam žingsniui – įteisinti santykius su nauju mylimuoju. Jų vestuvės buvo didelės ir linksmos. Mama ir trys jos sūnūs paruošė svečiams nuostabų siurprizą. Pirmas šokis buvo ne jaunavedžių, kaip įprasta pagal tradiciją. Pirmą šokį mama šoko su sūnumis. Taip gražiai šoko, kad visi svečiai neteko žado.

Nuotaka išėjo į salės vidurį ir pradėjo šokti su savo vyresniuoju sūnumi, po to išėjo du broliai, išdalino akinius nuo saulės, ir prasidėjo kažkas neįtikėtina!

Aprašyti šį šokį neįmanoma, jį būtinai reikia pamatyti! Siūlome jums tai padaryti dabar. Jei jums patiko vaizdo įrašas, tai pasidalinkite juo su savo draugais!

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Komentarai

Reklama