Lietuvos policija – “Neahujielink, supranti, k..rva mokėsi visą gyvenimą!“ (video)


Patinka? Duok Like!
[fblike]

“Būkime vieningi“ redakcija gavo vaizdą įrašą, kuriame Naujojoje Vilnioje prie prekybos centro „Maxima“ policijos pareigūnai viešoje vietoje, nepilnamečių vaikų akivaizdoje, vartodami žargonus įžeidinėja jaunimą ir jiems grasina, kad su jais bus susidorota ir šie gailėsis visą gyvenimą.

Taip pat viešoje erdvėje naudojo smurtą prieš asmenis kurie visiškai nekėlė jokios grėsmės, o , tik norėjo sudrausminti pareigūną, kad šis nenaudotų keiksmažodžių ir kalbėtų mandagiau. Už tokius paprotinimus buvo suduoti keli smūgiai, nuo kurių vienas jaunuolis nugriuvo ant žemės.

Šis vaizdo įrašas perduotas Vidaus reikalų ministerijai, kad ši atliktų tyrimą ir nustatytų policijos pareigūną , bei įvertintu tokius pareigūno veiksmus.

Tarnyba Lietuvos policijoje grindžiama pagarbos žmogui ir valstybei, teisingumo, sąžiningumo, nesavanaudiškumo, padorumo, nešališkumo, atsakomybės, viešumo ir pavyzdingumo profesinės etikos principais.

Lietuvos policijos pareigūnų etikos kodekso tikslas – suteikti policijos pareigūnui dorovinius orientyrus, padėti formuotis doroviniams poreikiams, prisidėti prie dorovinių santykių kūrimo ir įsitvirtinimo visuomenėje bei prie policijos pareigūnų dorovinės atsakomybės jausmo puoselėjimo ir išsaugojimo, stiprinti policijos pareigūno autoritetą saugant ir gerbiant asmens teises ir laisves, įtvirtintas tiek nacionaliniuose, tiek ir tarptautiniuose teisės aktuose.

Komentarai

Reklama