8-metis mirė 3 kartus, bet vėl sugrįžo į gyvenimą. Tai, ką jis papasakojo mamai, ją sukrėtė


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Netekti vaiko yra vienas baisiausių dalykų, kokie gali atsitikti. Julie Kemp tris kartus neteko sūnaus, bet visus tris kartus jis grįžo į gyvenimą.

Vieną sekmadienį Julie ir jos vyras Andy su aštuonerių metų sūnumi Landonu ant galinės sėdynės važiavo namo iš bažnyčios, kai greitosios pagalbos automobilis rėžėsi tiesiai į juos. Andy mirė iš karto, o Julie buvo kritiškai sužeista. Niekas nepastebėjo, kad Landonas sėdėjo ant galinės sėdynės be sąmonės. Tik kai gelbėjimo ekipažas atrado vaikišką batą, jie suprato, kad automobilyje yra ir vaikas.

Landonas nebekvėpavo, kai jie ištraukė jį iš automobilio ir nedelsiant pradėjo gaivinti. Greitosios medicinos pagalbos darbuotojams pavyko jį sugrąžinti į gyvenimą ir jie skubiai nuvežė jį į ligoninę. Vykdamas ten, jis du kartus mirė, bet ir šį kartą medikams pavyko jį susigrąžinti.

„Jie man pasakė, kad jei jis išgyvena, bus kaip kūdikis,“ – Julie pasakoja CBN.

ligoninė

Po dviejų savaičių komos įvyko stebuklas. Landonas vėl atmerkė akis, ir, didelei gydytojų nuostabai, dėl to, kas nutiko, jo smegenys nebuvo pažeistos. Julie turėjo pranešti sūnui apie tėvo mirtį. Ji susikaupė ir paklausė, ar jis žino, kur jo tėtis. Jo duotas atsakymas ją sukrėtė.

„Jis pasakė: „Taip, aš žinau, kur jis yra. Mačiau jį danguje, – sako Julie.

Visą istoriją išgirsite šiame vaizdo įraše:

Komentarai

Reklama