Pamirkykite citriną į sodą. Neįtikėtina, ką galite padaryti savo kūnui per 5 minutes!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Jūs žinote, kas atsitinka, kai citrina vartojama su soda, paaiškėja, kad abiejų derinys labai veiksmingai mažina vėžio ląsteles, kad jis netgi gali išnykti.

Su šiuo gėrimu nėra šalutinio poveikio pavojaus, ir šie du komponentai gali sukelti didelius sveikatos ir kūno pokyčius. Taigi žiūrėkite, kas atsitinka, kai geriate šį gėrimą kasdien, rezultatai yra nuostabūs. Ar norite daugiau sužinoti?

Soda yra plačiai naudojama gydant įvairias išorines ir vidines kūno dalis. Ir citrinos sudėtyje yra daug vitamino C ir kitų savybių, dėl kurių jis yra būtinas.

Soda ir citrinos privalumai:

1. Šarminis

Citrinų ir natrio bikarbonato mišinys  šarmina kūną. Tai padeda mums, pavyzdžiui, kovoti su acidoze, kuri gali atsirasti, kai inkstai nepalieka pakankamai rūgščių iš organizmo arba kai organizmas gamina per daug rūgšties. Tai – puikus vaisto nuo inkstų, jis palengvins jų darbą ir padės mums išvalyti kūną ir sudeginti riebalus.

2. Virškinimas

Jūs jau žinote daugybę citrinų dorybių, kad palengvintumėte mūsų virškinimą. Jei pridedame šiek tiek sodos, mes gausime puikų mišinį, kuris gali pagerinti mūsų virškinimo sistemą. Tai geras anti-rūgštis, kuris taip pat kovoja su vidurių pūtimu.
Kitas privalumas yra tai, kad jis padeda kovoti su virškinimo trakto refliukso funkcija, nes druskos rūgštis patenka į stemplę nuo skrandžio. Natrio bikarbonato dėka mes jį konvertuojame.

3. Valymas

Šis nuostabus vaistas gali išvalyti mūsų kepenis ir taip pat gali suteikti mums gerą vitamino C, kalio ir antioksidantų dozę. Taigi, nepamirškite pradėti savo dienos su šiuo vaistu, ir jūs pajusite atnaujintą ir pilną energiją visą dieną.

Šis įrankis taip pat yra puikus reguliatorius. Geriamojo vandens, turinčio daug natrio bikarbonato, padės reguliuoti blogo cholesterolio kiekį, taip pagerinant mūsų širdies ir kraujagyslių sistemą.

KAIP VARTOTI 

Sudėtis:

  • 1 šaukštas kepimo sodos.
  • Pusę citrinos sulčių.

Paruošimas:

  1. Į puodelį įpilkite sodos ir įpilkite citrinos sulčių.
  2. Gerai išmaišykite, tada viską išgerkite iš karto, bet ryte ant tuščio skrandžio.

Atminkite, kad labai svarbu gerti šį gėrimą ant tuščio skrandžio visą savaitę. Tada pailsėkite dvi savaites iš eilės.

Taip yra todėl, kad citrinos rūgštingumas gali būti šiek tiek žalingas, kai jis per daug suvartojamas. Be to, šis gėrimas padeda kovoti su navikų atsiradimu, o tai yra svarbu kovojant su vėžiu.

Šaltinis

Komentarai

Reklama