Paimkite sodos ir praleiskite 10 minučių per dieną – sveikata bus kaip prieš 10 metų!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Soda yra labai naudinga medžiaga, kurią galima naudoti įvairiais tikslais: nuo valymo iki sveikatos gerinimo.

Soda padeda kovoti su įvairiomis ligomis, taip pat balina skalbinius!

Trumpai tariant, štai, ką galite padaryti su soda:

1. Dantų balinimas. 

Dantims balinti galima naudoti soda kartu su vandenilio peroksidu. Tačiau šį įrankį neturėtumėte naudoti daugiau nei vieną kartą per savaitę, kitaip galite sugadinti dantų emalį.

2. Spuogų pašalinimas. 

Soda yra veiksminga priemonė spuogams ir inkštirams. Sumaišykite ją su vandeniu, kol gaunasi pasta ir užtepkite ją ant veido.

3. Drėkina odą. 

Jei turite sausą odą ant rankų ir kojų, išmaišykite sodos, vandens ir muilo mišinį ir patrinkite jį sausose vietose, tada nuplaukite šiltu vandeniu. Tai drėkina odą ir taip pat pašalins nemalonius kvapus iš rankų po kontakto su aštrių kvapų turinčiais produktais.

4. Gaivesnis kvėpavimas.

Soda gali greitai ir efektyviai pašalinti blogą kvapą. Ištirpinkite šaukštelį sodos stiklinėje vandens ir išplaukite gerklę šiuo mišiniu: tai dezinfekuoja ryklę ir burnos ertmę, naikina bakterijas. Kartokite šią procedūrą kasdien.

5. Pašalinkite prakaito kvapą. 

Į vonią įpilkite pusę puodelio sodos, kad neutralizuotumėte rūgštis ir bakterijas, kurios sukelia nemalonius kvapus. Ta pati procedūra padeda riebiai odai. Kad oda būtų švelni ir minkšta, kartokite 1-2 kartus per savaitę.

6. Išlaikyti sveikus plaukus.

Naudokite sodą kaip kondicionierių, kad plaukai ir galvos oda būtų sveiki ir švarūs.

Tačiau naudokite sodą ne daugiau kaip kartą per mėnesį, nes ji turi labai aukštą pH lygį.

7. Išvenkite prakaitavimo. 

Soda gali būti naudojama kaip galingas naminis dezodorantas: tiesiog sumaišykite 4 šaukštus sodos su keliais lašais mėgstamiausio eterinio aliejaus ir naudokite šį mišinį po rankomis, kad sunaikintumėte kvapą sukeliančias bakterijas. Šis natūralus dezodorantas valandoms lieka šviežias ir gali būti pakartotinai pritaikytas.

8. Nagų priežiūra. 

Padarykite mišinį su 1/4 šaukšto vandens ir 3/4 šaukšto sodos. Užtepkite ant nagų. Palikite 5 minutes, tada nuplaukite šaltu vandeniu – nagai bus švarūs ir sveiki.

9. Natūralus pilingas. 

Pridėkite soda į kaukę, kad oda būtų švari ir sveika. Sodos atjauninantis poveikis bus matomas iš karto!

Šaltinis

Komentarai

Reklama