Viena moters savybė, traukianti vyrus kaip magnetas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Atrodo, keista – tikra gražuolė, o santykių srityje nieko gero. Dėmesio pakanka, trumpų romaniukų irgi pasitaiko, bet ilgalaikiai santykiai nesiklijuoja, nors tu ką. Vyrai ima ir pabėga! Gal ir neatrodytų taip keista, jeigu nustotume galvoti, kad išvaizda yra svarbiausias dalykas, traukiantis vyrus prie moters.

Mokslininkai iš Ciuricho universiteto atliko tyrimą, kurio metu dalyviams reikėjo pasirinkti juos labiausiai traukiančias ir didžiausią įtaką ilgalaikiams santykiams turinčias priešingos lyties savybes. Tarp pačių svarbiausių savybių buvo išskirtas geranoriškumas, inteligentiškumas, humoro jausmas ir mokėjimas linksmintis. Nieko bendro su grožiu! Tačiau tarp TOP5 savybių atsidūrė viena, mokslininkų nuomone vaidinanti ypatingą vaidmenį – tai žaismingumas.

„Žaismingumas – svarbi savybė renkantis partnerį. Kur kas svarbesnė nei tokie dalykai kaip mokslinis laipsnis, gera genetika ar religinės pažiūros“ – sako vienas iš tyrimo autorių.

Kas tas žaismingumas? Anot tyrėjų, tai bendra visuma kelių labai svarbių asmens charakterio savybių – pozityvumo, humoro ir lengvo požiūrio į gyvenimą. Šias savybes turinčios moterys vyrus traukia kur kas labiau, nei likusios.

Taip, taip. Viskas paprasčiau, nei paprasta. Kuo laimingesnė moteris ir kuo daugiau teigiamų emocijų ji skleidžia, tuo labiau traukia vyrus. Kodėl taip yra? Anot psichologų, stebėdami potencialų savo partnerį pasąmonėje mes jau pirmosiomis minutėmis pradedame modeliuoti galimą bendrą ateitį. Mūsų pasąmonė užprogramuota ieškoti naudos, tad matant laimingą moterį, vyro smegenims siunčiamas teigiamas signalas – šalia šios moters ir tu būsi laimingas.

Komentarai

Reklama