Septynios priemonės, kaip padaryti, kad kambarinės gėlės augtų lyg ant mielių


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Vanduo — augalų gyvybės pagrindas. Kiekvienos rūšies augalui reikalingas individualus laistymas. Taip pat kambarinius augalus būtinai reikia maitinti, jei norite, kad jie gražiai žydėtų ir gražiai žaliuotų.

Cukrus. Pati natūraliausia tręšimo priemonė kambarinėms gėlėms. Cukrus išsiskaido į fruktozę ir gliukozę. Būtent gliukozė daro stebuklus. Ji yra augalų gyvybinės veiklos energijos šaltinis. Tokios trąšų priemonės paruošimui reikia 1 v.š. cukraus ištirpinti 0,5 l vandens arba tiesiog paberti  cukraus į žemę, o po to palaistyti.

Ricinos aliejus. Puikiai tinka žydintiems augalams. 1 a.š. ricinos aliejaus 1 l vandens. Augalai greičiau auga, gražiai žydi ir neserga.

Medienos pelenai. Floristai rekomenduoja juos kaip profilaktikos priemonę nuo augalų ligų. Labiausiai paplitęs pelenų naudojimo būdas – pripilti pelenų į skystį. Nedidelį kiekį, apie 100-150 g kibirui vandens, sumaišom, laistymo priemonė paruošta.  Naudoti ne dažniau 1 karto per mėnesį.

Granatų arba bet kokių citrusinių vaisių odelė taip pat puikus augalų pamaitinimas. Odeles reikia užpilti vandeniu, palaikom parą, o tada laistom.

Reklama

Aspirinas. Kas du mėnesius į laistymo vandenį įdėkite tabletę aspirino. 1 tabletė 1 litrui vandens. Jei taip darysite, augalai bus atsparūs ligoms, o lapai bus gražios žalumos. Taip pat ir greitai augs.

Alijošiaus sultys. Tai augalinės kilmės biogeninis stimuliatorius. Tai puikus augimo stimuliatorius. Alijošiaus sulčių naudojimas laistymui, leis išauginti stiprų ir gražų augalą per trumpą laiką. Paruošimas: į pusantro litro vandens įpilti 1 arbatinį šaukštelį alijošiaus sulčių.

Pienas. Pienas rekomenduojamas ne tik laistymui (1 arbatinis šaukštelis 1 litrui vandens). Pieno tirpalu taip pat galima valyti lapus , santykis 1 : 10. Pamirkius vatos gabalėlį nuvalykite lapus 1 kartą per savaitę. Lapai blizgės, apdovanodami šviežumu.

Komentarai

Reklama