Pažiūrėkite, kaip 1 milijonas vaikų Tailande meditavo už taiką pasaulyje


Patinka? Duok Like!
[fblike]
„Susivienijo 5 000 mokyklų. 1 milijonas vaikų medituoja už taiką pasaulyje Tailando „Wat Phra Dhammakaya“ šventykloje.“

„Meditacija padeda ramios sielos žmogui, o ne gobšiems ir savanaudiškiems žmonėms; jie neturi širdies ir neturi sielos. Jų asmeninėje erdvėje visada vyksta karai.

Taikios ir kilmingos mintys yra labai galingos, nes jos sukelia teigiamą vibraciją. Lygiai taip pat Dharma turi išmokyti jus būti tokį stiprų, kad piktosios jėgos jūsų nenugalėtų. Jūs visada turite būti pajėgus apginti savo Dharmą.“

Įdomus faktas: senovės Afganistanas kažkada buvo budistų šalis, šiandien budizmo ten nėra, nebeliko net Budos statulų Bamiano slėnyje – viskas buvo sunaikinta.

Kuo teigiamesnis požiūris į meditaciją, tuo daugiau teigiamų minčių pasiekia pasaulį

Žinoma, tamsioji pusė nenori taikos. Jai reikia pinigų, korupcijos ir karų. Bet mes – mes galime tapti šviesa ir skleisti teigiamą energiją.

Mes galime pakeisti pasaulį vien savo mintimis; meditacija yra raktas į potencialo išleidimą, ego ištirpimą ir nuolatos per mus tekančios gyvenimiškos jėgos prabudimą.

Mes – padarai, užauginti meilės ir šviesos. Mes – globalus kolektyvas, vienas su kitu susiję tokiais ryšiais, kad tik nedaugelis supranta, jog tai, ką mes darome, ir yra tai, ką mes gauname – viskas labai paprasta.

Universali vienybės taisyklė.

Kurkime mūsų realybę kartu. Nustokime skirstyti vieni kitus pagal rasę, religiją, spalvą, lytį, ribas. Mes visi esame žmonės. Prisiminkite, kad visi kartu esame vienybė.

Jeigu nuspręsime dirbti išvien, galėsime per labai trumpą laiką paversti šią planetą nuostabia vieta. Atėjo laikas atsistoti ir susigrąžinti teisę gyventi pasaulyje, kupiname harmonijos ir meilės.

Viskas prasideda nuo jūsų, prisiminkite tai. Jūs neturite ribų, bet turite stiprią dvasią ir dievišką kibirkštį.

„Susitelkite į šviesą; jūs ir esate šviesa.“

Tik pažiūrėkite į šį neįtikėtiną įvykį.

Šaltinis

Komentarai

Reklama