„Miegokite be mobiliojo lovoje, rytais žiūrėkite į dangų, gerkite vyną″, pataria neurochirurgas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Neurochirurgas Vladas Suireja papasakojo, ką reikia žinoti apie jūsų smegenų stimuliavimo metodus ir poilsį, rašo „Articole de Incredere“.

„Kaip neurochirurgas aš dažnai matau savo pacientų veiduose kančias. Neurochirurginis įsikišimas juos gąsdina dar labiau nei pačios problemos. Ir tai normalu.
Smegenys – ne tas organas, kurį mes galime kontroliuoti. Gali būti, kad jūs net ir nežinote, bet smegenims taip pat reikia pailsėti ir skirti dėmesio“, – sako jis.

Atostogaujant arba šaltuoju sezonu mums kyla pagunda leisti sau kur kas daugiau: valgyti per daug, gerti per daug, naktimis sėdėti prie kompiuterio, daug rūkyti (tai, žinoma, liečia ne visus), piktnaudžiauti kava…

„Smegenys niekada nemiega, bet yra tam tikrų būdų leisti joms pailsėti ir stimuliuoti. Taip, smegenims reikia pozityvių stimulų“, – aiškina neurochirurgas ir profesorius.

Būtent todėl gydytojas rekomenduoja miegoti toliau nuo mobiliojo telefono.

Ryte jūs turite žiūrėti į dangų arba tiesiog mėgautis peizažu, kad stimuliuotumėte savo regėjimo centrus, klausytis melodijų, kurios pakelia jums nuotaiką, ir vos prabudę gerti vandenį.

Valgykite sakingai, nes skrandis per daug apkrauna smegenis. Rekomenduojama gerti raudonąjį vyną, nes jis padeda valyti smegenų kapiliarus, bet nepiktnaudžiaukite, kadangi alkoholis atakuoja nervų ląsteles.

Mažiau žiūrėkite televizorių (neleiskite smegenims tapti naujienų auka).

„Ir jei jūs rūkalius, kartą per savaitę surenkite smegenims iškrovą. Nusipirkite vieną tikrai kokybišką ir gerą cigarą. O kalbant apie pakelį cigarečių per dieną – kategoriškai ne!“ – pridūrė Vladas Suireja.

Neurochirurgas pataria skirti sau laiko. Raskite tylią vietą, sudėliokite mintis į vietas ir padovanokite sau ką nors sukeliančio džiaugsmą. Rūpinimasis savimi taip pat duoda naudos jūsų neuronams.

Džiaugsmas – tai tikras maistas smegenims! Pasiruošę keisti savo įpročius?

Šaltinis

Komentarai

Reklama