Kaip jūsų vyras laiko ranką ant vairo – toks jis ir žmogus! Labai informatyvu!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Mažai tikėtina, kad jums teko galvoti apie tai, kaip laikote automobilio vairą, nuo pat vairuotojo pažymėjimo gavimo laikų, rašo Wikr. O tuo tarpu, tai yra neabejotinas jūsų charakterio ženklas!

Paveikslėlyje pasirinkite savo rankų automobilyje padėtį ir pamatykite, ką tai reiškia.

1. Minimalistas.

Jūs bandote padaryti gyvenimą kiek  įmanoma paprastesnį. Jūs neapkraunate savęs nereikalingais daiktais ir žmonėmis, o į draugus renkatės paprasčiausius ir nuoširdžiausius žmones. Tačiau tai, kad esate minimalistas, visai nereiškia, kad su jumis nuobodu!

2. Humoristas.

Jūsų smegenys nuolat generuoja beprotiškų idėjų įvairovę. Jūs esate labai smagus ir energingas žmogus. Esate tikras kūrybiškumo genijus, ir jūsų artistiniai gebėjimai pritraukia daugybę žmonių.

3. Taikdarys.

Jūs nemėgstate ginčų, konfliktai priverčia jus nusiminti bei išveda iš pusiausvyros. Jeigu jums tenka pakelti balsą, jūsų artimieji nustemba ir supranta, kad tai yra svarbu. Jūs netoleruojate barnių ir nukreipiate visą savo taikos palaikymo gebėjimus konfliktų tarp artimųjų pašalinimui.

4. Perfekcionistas.

Jūs skiriate daug dėmesio detalėms, mėgstate, kai viskas vyksta pagal planą. Jūs esate tvirtai įsitikinę, jei ką ir daryti, tai daryti gerai. Jūs visada esate tvarkingas ir gerai atrodote.

5. Panikos kėlėjas.

Jūs dažnai kovojate su savo baimėmis. Jūs galite kelis kartus sugrįžti namo, siekiant  patikrinti, ar užrakintos visos durys, ar yra išjungtas lygintuvas. Jūs nesuteikiate pirmenybę rizikai ir pasitikite tik išbandytais ir patikimais metodais.

6. Nuotykių ieškotojas.

Jei jūs dar nebandėte šuolio parašiutu arba bandži – jums tikrai patiks tokia ekstremali pramoga. Žinoma, jūsų draugai kartais stebisi jūsų temperamentu ir ne visada pritaria jūsų pomėgiams, bet jūsų gyvenimo kredo “gyventi pilna krūtine” nusipelno pagarbos jų akyse.

7. Viršininkas.

Jūs – lyderis iš prigimties. Jūs turite talentą imtis situacijos kontrolės bei vadovauti aiškiai ir ryžtingai. Aplinkiniai kreipiasi į jus patarimo ir pagalbos. Darbe jus dažnai giria už vadovavimo ir organizacinius įgūdžius.

8.Patikimas vaikinas

Žmonės myli jus. Jūs – puikus savo šeimos ir draugų palaikymas. Jūs nuoširdžiai džiaugiatės kitų žmonių sėkme ir nedvejodami išreiškiate savo susižavėjimą kitais žmonėmis.

9. Kietas vyrukas

Jūs nesate įpratę priimti viską arti širdies, o aplinkiniams gali atrodyti, kad jums ant visko nusispjauti. Net sunkiausiais gyvenimo laikotarpiais jūs spinduliuojate pasitikėjimą savimi ir ramybę. Kiekviena diena jums – kaip šventė.

10. Tankas

Jūs esate nuolat užsiėmę ir neturite laiko terliotis su tais, kurie stovi jūsų kelyje. Užuot varginęsi problemos sprendimais, jūs renkatės veržtis į priekį. Aplinkiniai žavisi jūsų atkaklumu ir tikslo siekimu.

Ar sutinkate su savo rezultatu? Pasidalinkite šiuo testu su draugais- automobilių savininkais!

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama