Ji pamerkė pirštą į stiklinę ir tuojau pat iškvietė policiją…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Jeigu ką tik su kuo nors susipažinote, nepalikite savo gėrimo be priežiūros. Deja, pasaulyje pilna nedorų žmonių ir geriausias būdas apsisaugoti – būti budriems ir atsargiems.

Rohipnolis – tai narkotikas, garsėjantis bloga šlove. Mokslinis pavadinimas – flunitrazepamas – stiprus sedatyvinis vaistas arba tiesiog migdomieji, kuriuos Europoje parduoda griežtai pagal receptą, o JAV jie iš viso uždrausti. Tačiau žmonės vis tiek randa būdų jo įsigyti.

Šis narkotikas tapo itin žinomas kaip „priemonė išprievartavimui“, nes vyrai slapta įmaišydavo jo į merginų gėrimą, kad jos iš dalies prarastų sąmonę. Problema taip išplito, kad keturi Šiaurės Karolinos universiteto studentai nusprendė imtis veiksmų.

Keturi jaunuoliai parengė genialų ir paprastą būdą moterims apsisaugoti nuo tokių išpuolių. Jie išrado specialius nagų lakus, reaguojančius į labiausiai paplitusias vaistines medžiagas, kurių įmaišo į gėrimus. Tai elementaru – tiesiog pamerkite pirštą į gėrimą ir sulaukite rezultato. Jeigu lakas pakeitė spalvą, vadinasi, jums įbėrė narkotikų.

Studentai pavadino savo išradimą „Undercover Colors“. Be to, jie nuolat jį tobulina ir dalinasi savo pasiekimais socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ bei asmeninėje interneto svetainėje. Šiuo metu jie dirba su permatomu laku, kad jį galėtų naudoti ir vyrai.

Žinoma, šis išradimas dar bandymų stadijoje ir kol kas gali atskirti tik kai kuriuos iš labiausiai paplitusių narkotikų, bet kūrėjai įsitikinę, kad greitu metu galės išleisti visą šių produktų liniją. Vienareikšmiškai tokie lakai turės pasisekimą. Galų gale juk visi norėtume būti tikri, kad žmogus, kuris vaišina mus gėrimu, neturi jokių blogų ketinimų.

Pagrindinis šio išradimo privalumas – moteris gali akimirksniu sužinoti rezultatą, nesukeldama piktadariui jokio įtarimo. Jeigu atsakymas teigiamas, potenciali auka galės „trumpam pasitraukti“ ir iškviesti policiją.

Bet kol lakas neatsirado parduotuvių lentynose, žmonėms reikia išlikti budriems. Jeigu ką tik su kuo nors susipažinote, nepalikite savo gėrimo be priežiūros. Deja, pasaulyje pilna nedorų žmonių ir geriausias būdas apsisaugoti – būti budriems ir atsargiems.

Komentarai

Reklama