Ši mamytė parodė visiems, kaip teisingai nutraukti vaiko isteriją


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Visai neseniai, vaikščiodama su vaikais prekybos centre, stebėjau tokį įvykį. Penkerių, o gal šešerių metų berniukas sėdėjo ant nešvarių grindų ir rėkė: „Na, nupirk!“ Ir rėkė taip garsiai, kad net apsaugininkas atbėgo iš pirmo aukšto, nes jis pagalvojo, kad įvyko kažkas baisaus. O iš tiesų tai nutiko štai kas.

Mama su savo mylimu vaikeliu užėjo į žaislų skyrių tam, kad nupirktų dovaną mergaitei, kuri pakvietė tą patį mielą vaikelį į gimimo dieną. Ir kuomet dovana jau buvo išrinkta ir atrodė, kad galima ramiai išeiti iš žaislų skyriaus, berniukas pamatė gražią mašiną transformerį. Tą pačią mašiną, kurią turi jo grupės draugas Kolia.

Žinoma, kad jis panoro, kad jam nupirktų šią mašiną. O kovoje už norimą žaislą, kaip žinoma, visi būdai geri. Ir, kai jo „mylimoji mama“ atsisakė nupirkti transformerį, nepatikėjusi, jog „jis daugiau niekada ir nieko jos neprašys“, mažylis perėjo prie sunkios artilerijos.

Jis atsigulė ant grindų ir pradėjo rėkti, atrodė taip, lyg kauktų gaisrinės sirena. Mama, matyt, pripratusi prie tokių „atakų“, ramiai nuėjo prie kasos, o vaikas, neišjungdamas „sirenos“, šliaužė paskui ją. Mama, išėjusi iš parduotuvės, visiškai ramiai atsisėdo ant suoliuko, ir pasakė…, šie žodžiai privertė mane žavėtis visiškai nepažįstama moterimi.

– Kiek aš pamenu, Viktorai Nikolajevičiau, – pasakė ji. – Jūsų elgesys yra dėl to, kad Jūs negavote norimo žaislo?

– Taaaip! – iš visų jėgų rėkė berniukas. „Iš kur jis turi tiek jėgų“, – pagalvojau aš.

– Tuomet aš jums priminsiu, kad vakar Jūs gavote tokį patį žaisliuką, ir kaip Jūs man sakėte, kad Jūs “pusmetį nieko daugiau neprašysite“!

– Na, mama! – pasakė jis, sėdėdamas ant šaligatvio.

– Gerai, aš niekur neskubu ir galiu palaukti koncerto pabaigos, – atsakė ji, ir visiškai ramiai ištraukė iš rankinuko knygą ir pradėjo skaityti.

Supratęs, kad jo norimas efektas nepavyko ir transformerio jam nematyti, kaip savo ausų, berniukas atsistojo, nusipurtė savo nešvarias kelnes ir atsisėdo šalia savo mamos.

O moteris, patenkinta dar viena pergale prieš vaiko „Noriu“, paėmė sūnų už rankos ir, nekreipdama dėmesio į susirinkusius žiūrovus, nuėjo savo reikalais.

Komentarai

Reklama