Neskiepytu vyrų sperma pabrango 21 000 proc… Pamirškite Bitkoinus…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

„Tai naujasis baltasis auksas. Pamirškite apie Bitcoin; tikri pinigai yra neskiepytu vyrų spermoje “, – dalinosi vietinio GoodSeed 4U spermos banko atstovas Samas Yankwellas.

„Mūsų klientai – aukščiausio išsilavinimo žmonės. Tiesą sakant, pirmieji mūsų klientai buvo patys mokslininkai ir gamintojai, kuriems buvo sumokėta už „Covid technologijų“ kūrimą. Jie suvokia, kad bandymai su žmonėmis buvo praleisti, kol nepuolė pardavinėti įvairių formulių, vadinamų „vakcinomis“.

Ar yra dar kas nors, kas padidintų paklausą?


Nevakcinuota sperma. Išpardavimas

„Po 2020 m. neskiepyti donorai turi papildomos naudos, nes yra tikrinami dėl aukštesnio IQ, loginio mąstymo įgūdžių ir savarankiško mąstymo. Galų gale, kam prisistatyti nepatvirtintą medžiagą, kai nieko nedarote mažai rizikuodami arba visai nerizikuodami?

Prie to pridėjus tikėtiną daugumos gyventojų imunitetą visą gyvenimą, pamatysite, kodėl mūsų logiškesni donorai padarė tokią išvadą.

„Planuojame pasiūlyti neskiepytus donorus paskatinti atvykti reguliariai. Tada, žinoma, turėsime konkuruoti su UBI, nedarbu ir nemokama vyriausybės dalomoji medžiaga, tačiau esame pasiryžę parengti planą, kaip ugdyti kitą kartą su sėklomis.

Be to, motinos pienas iš neskiepytų moterų tapo labai paklausus.

Nevakcinuoto motinos pieno kaina padidėjo 11 000 proc.

„Tai mano mamos baltas auksas. Antra po neskiepytos spermos, neskiepytas motinos pienas produktų sąraše šoktelėjo į viršų!“ – sako Nathalie de La Fontaine iš vietinio „GoodMilk“ darželio.

„Vienintelis dalykas, kurio reikia mūsų klientėms, yra iš anksto sertifikuotas ir nevakcinuotas motinos pienas. Mūsų telefonai lūžta nuo skambučių!

Apnuodyta krūtinė

„Protingos mamos nemaitina savo kūdikių pienu po skiepo. Jos girdėjo siaubo istorijas apie prolapsą, kuris atsiranda po mRNR injekcijų. Kas gali būti šlykščiau nei tada, kai mama suleidžiama ir nunuodija naujagimiui į burną tiesiai iš jos pačios krūties?!

Ar yra dar kas nors, kas padidintų paklausą?

„Žmogaus motinos pieno priešpienis yra pagrindinis naujagimio imuninės sistemos vektorius, kuris pilnai išsivysto tik praėjus daugeliui mėnesių po gimimo. Mūsų klientai nori, kad jų vaikai nuo pat pradžių gautų kokybišką mitybą. Be to, neskiepytos mamos paprastai turi aukštesnį IQ, loginio mąstymo įgūdžius ir savarankišką mąstymą. Žinome, kad šios savybės neperduodamos su motinos pienu, bet tai nekenkia.

„Vienišos motinos dažniausiai yra vienos vaisingiausių ir dažnai turi daug burnų, kurias reikia maitinti. Todėl siūlome jiems paskatas atvykti reguliariai.

Jų pienas yra pagrindinis visą gyvenimą trunkančio imuniteto perdavimas kitai kartai. Kai motinos supranta, kad jų neapdoroto motinos pieno vertė prilygsta auksui, UBI, nedarbo ir kitų vyriausybės dalomų pagundos tampa mažiau viliojančios.

„Čia, „GoodMilk“, esame pasiryžę ugdyti kitą kartą aukščiausios kokybės nepriekaištingu motinos pienu!

Ši informacija dar kartą duoda pagrindo labiau susimąstyti, kodėl gyventojai taip atkakliai bando daryti injekcijas?

Ir kodėl šiuo metu taip labai vertinami neperdirbtų vyrų ir moterų kūno skysčiai (sperma ir motinos pienas)?

Gal „ten“ jie žino ką nors, ko dauguma gyventojų negali nuspėti, ar ne?

Šaltinis: http://redko-da-metko.ru

Komentarai

Reklama