Mama apie “VAIKŲ (GROBIKŲ) TEISES”, delsiančias grąžinti vaikus į šeimą: Jie siekia visais būdais, kad man “stogas pavažiuotų”!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Nuotr. “Valstybės vaiko (grobikų) teisių apsaugos ir įvaikinimo (pardavimo) tarnybos” Kauno apskrities skyriaus vadovė Neringa Martišienė su Kauno rajono meru Valerijumi Makūnu

Iš nacistinės Lietuvos gyvenimo

Mamai per atvejo peržiūra “gerosios tetos” aiškina, kad …. vaikams grįžti į šeimą reikės “pereinamojo laikotarpio” – savaitės ar net 10 dienų ir … tėvai turės padėti!

Ar galit pagalvot – iš mamos vaikai paimti be priežasties ir net neleidus atsisveikinti su mama, paaiškinti vaikams kas čia atsitiko! O štai grįžti į šeimą vaikams reikia “pereinamojo laikotarpio”! Mama jau trys mėnesiai nežino, kuo ji grėsminga, nes nei ji, nei jos advokatai nėra susipažinę su užpildyta “2 grėsmes lygio” lentele! Nors tiek prašė visais būdais – raštu, fiziškai nuvažiavę telefonu…

Mama teisingai pasakė – jie siekia visais būdais, kad man “stogas pavažiuotų”!

Deja, bet tai tiesa! Taip veikia naujoji vaiko teisių apsaugos sistema, t.y. kriminalinė oficiali vaikų grobimo sistema!


PLAČIAU APIE SITUACIJĄ (iš komentarų prie įrašo):

Įvykio vieta – Kauno rajonas.

Jau seniai išsiųsta [šeimos pagalbos kreipimaisi] – oficialiai suruoštais advokatės raštais, priedais ir t.t. Ir Prezidentei, ir Jakavonienei, ir Seimo žmogaus teisių komitetui ir Lietuvos šeimos centrui (prašant bažnycios pagalbos), ir Žiobienei ir Puidokui!

Kl.: Ar bent gautas iš ko nors koks paaiškinimas?

Ats.: Kol kas ne… mat ten [vaikų (grobikų) teisių tarnybos veikloje] tiek pažeidimų… Nėra kuo mamą apkaltinti, o “sistemą” reikia apginti. Nėra iš ko… Manom, jie strategiškai nesusidėlioja, kokios versijos laikytis, nes nėra jiems už ko kabintis – nėra iš ko padaryti mamą “gresminga 2-o lygio smurtautoja”!

Prie šios šeimos dirba 3 advokatai, viena jų – Rūta Visočnik! Kol nesi susidūręs su LT teisine sistema, atrodo kad teismuose rasi teisybę! Galiu pasakyti advokato, dirbančio 20 metų Lietuvoje su mūsų teisine sistema, [žodižius] papasakojus visą šį atvejį. Klausiau, ką patartų daryti?! Ilgai pamastęs, atsakė – MELSKITĖS!

Apie galima “VAIKŲ (GROBIKŲ) TEISIŲ” tikslą, kodėl jie taip elgiasi:

Ši struktūra provokuoja tėvus tam, kad galėtų raporte įrašyti nestabilumą. Raportas keliauja į teismą, o teisėjas neprašo tokios “diagnozės” įvertinti mediciniškai. Tuo pagrindu vaikas atimamas, o tėvai negali įrodyti, kad jie sveiki, nes psichiatras juos priimtų tik tuo atveju, jei jie turėtų nusiskundimų. Raportus rašo socialiniai darbuotojai, dažnai neturintys jokio išsilavinimo, net gramatiškai nesugebantys parašyti be klaidų, nekalbant apie minties aiškumą sakinyje. Pagal taip sukurptą raštą žmonės yra teisiami ir netenka vaikų.

Apie “VAIKŲ (GROBIKŲ) TEISIŲ” atsakomybę už prieš šeimas vykdomą terorą:

Problema tame, kad pvz. sudaryto “Šeimos pagalbos plano” teismui apskųst neįmanoma… nes nėra ką skųst iš principo. Nėra kažkokių “neteisėtų veiksmų” iš ko “gimtų teisė”.

Blogiausia yra, kad kreipiantis į SADM [Sveikatos apsaugos ir darbos ministerija – Kukuraitynas], Vaiko teisių kontrolierius ir pan. jie išsireikalaus duomenų iš VTAS [Vaikų teisių apsaugos tarnyba – Šakalynas]. VTAS priprašys savo interpretracijas, požiūrį, nuomonę ir pan. Kas ten bus prirašyta – patys tėvai nesužinos. Ir 95% šios įstaigos pasikliaus VTAS ataskaita apie šeimą bei nuspręs, kad viskas teisėta, o šeima meluoja. Tokia realybė.

Jiems [vaikų grobikams] net ikiteisminiai tyrimai nepradedami dėl dokumentų klastojimo, taigi jiems nieko įrodinėt [teismuose] netenka.

Apie tai, kokia visuomenės reakcija galėtų paveikti “VAIKŲ (GROBIKŲ) TEISIŲ SPECIALISTUS (SMOGIKUS)”:

Kol nebus rimtai pasipriešinta paėmimo metu, tol tai ir vyks. Latvijos pavyzdys tai geriausiai parodo. Kai tėvas užmušė paėmėją, iš karto buvo pataisyti įstatymai. Matyt, laukiama nelaimės, na Lietuvoje kitaip gal nemoka?

Įdėti, tų vaikų grobikų nuotraukas ir gatvėje tame miestelyje neduoti praeiti, tada žinos… ir bijos visuomenės, kai kiekvienas praeivis iškolios… Aišku, nereikia grąsinti, bet jei juos ir jų artimuosius kiekvienas šauks vaikų grobikais – tada bus didelė gėda. Jei visiems psichologinis spaudimas – tai visiems, ir reikia spūstelt valdžią, nes jei iki rinkimu nesutvarkys – tai be šansų. O šiaip už tas partijas, kurios už [vaikų grobimo] įstatymą ir kuriose šakalai – nebalsuoti.

Kauno apskrities vaiko (grobikų) teisių apsaugos skyrius Kauno rajone – http://www.vaikoteises.lt/struktura-ir-kontaktai/kontaktai/teritoriniai-skyriai/76

K. Donelaičio g. 6, Kaunas
Tel. 868 285 689
El. p. [email protected]

Evelina Talalienė – patarėja
Tel. 861310637
El. p. [email protected]

Marija Karpaitė – vyriausioji specialistė
Tel. 861095655
El. p. [email protected]

Ieva Aurylaitė – vyriausioji specialistė
Tel. 861713019
El. p. [email protected]

Erika Samulė-Daugmaudė – vyriausioji specialistė
Tel. 861864502
El. p. [email protected]

Gintarė Simanavičienė – vyriausioji specialistė
Tel. 861179712
El. p. [email protected]

Zita Surdokaitė – vyriausioji specialistė
Tel. 861307795
El. p. [email protected]

Vytautas Kirka – vyriausiasis specialistas
Tel. 861083867
El. p. [email protected]

Komentarai

Reklama