Kerbedžio bičiulis: tokios prastos būklės jo dar nemačiau


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Garsus lietuviškos muzikos atlikėjas šlagerių karaliumi tituluojamas panevėžietis Kastytis Kerbedis atsidūrė ligoninėj. Šaltinių teigimu, dėl nepakeliamų skrandžio skausmų muzikos padangės žvaigždę prireikė net skubiai operuoti. Artimi atlikėjo bičiuliai ir panevėžiečiai gerbėjai netikėtos ligos palaužtam daininkui linki nepasiduoti ir kuo greičiau pasveikti.

Metų atlikėjo titulą neseniai pelnęs lietuviškos muzikos karalius Kastytis Kerbedis atsidūrė ligoninėj. Žvaigždę, kaip teigima, staiga pakirto ūmūs skrandžio skausmai. Štai į medikų rankas pakliuvusį daininką dar spėjame pamatyti, ligos užkluptas vyras skubiai vežamas operuoti.

Kartu su Kerbedžiu pirmas į ligoninę atskubėjęs geras jo bičiulis Justinas Stašys susijaudinęs vos renka žodžius. Tačiau dėkoja į pagalbos prašymą sureagavusiai ir greitają iškvietusiai kaimynei.

„Išgirdo šauksmą dėl skausmo kaimynė atrodo ar jis pats paskambino paprašė, kad iškviestų, tai greitai atvažiavo daktarinė brigada suteikė pagalbą ir transportavo į ligoninę“, – sako K. Kerbedžio bičiulis Justinas Stašys.

Tokios prastos būklės dainininko artimas bičiulis sako dar nėra matęs. Vyrą guodžia tik medikų raminimas, kad jei operacija pavyks sklandžiai Kastytis tikrai pasveiks.

„Nėra gera būklė. Jo, jo tokiam amplua dar man jo neteko matyti. Viską laiką energingas, o dabar toks bejėgis“, – sako bičiulis.

Kerbedžio bičiulis tvirtina, kad iki tol jokiomis rimtesnėmis sveikatos bėdomis žinomas atlikėjas nesiskundė. Tiesa, daininkas esą turi opaligę. Vos prieš mėnesį baigėsi ir didysis koncertų turas per Lietuvą, gal organizmas neatlaikė įtampos ir didžiulio nuovargio.

„Gal pervargo po turo ištikro. Buvo daug nervų. Nelengva pravažiuot, o nervai per skrandį ir kerta dažnai. Išsunkia įsivaizduokit ten taip turi pasiruošti, kad 6-7 tūkst. žmonių patiktų. Tai nėra lengva“, – pasakoja J. Stašys.

Išties paskutiniu metu lietuviškos scenos grandas rinko pilnas didmiesčių arenas gerbėjų. Jo turas „Amžinai“ buvo išpildytas su kaupu. Pripažintas daininkas sausio viduryje lipo ant apdovanojimų scenos atsiimti metų atlikėjo titulo.

Šįvakar atlikėjas turėjo pasirodyti Vilniuje, tačiau jo koncertas atšauktas. Panevėžiečiai mylimiausio miesto daininko gaili ir iš visos širdies linki jam pasveikti.

Kokia atlikėjo būklė po operacijos, Panevėžio medikai nekomentuoja.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama