ATSARGIAI – GALIMI VAIKŲ GROBIKAI VILNIUJE: automobilio Valstybinis Nr. KBZ 650. Juoda TOYOTA, juodai užtamsintais langais


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kyla daug klausimų:

Kam vaikų teisių apsaugos specelistams reikalingas juodas juodais užtamsintais langais automobilis?

Kodėl vaikų teisių apsaugos specelistai atvyksta iš anksto nepranešę atlikti “Buities tyrimo”?

Mažamečių vaikų vieniša mama buvo priversta kviesti polciją, nes į duris įnirtingai beldėsi du augaloti vyrai ir tokio pat ūgio moteris, atėję su lagaminais. Policijai atvykus, nei Policijos pareigūnai, nei vaikų teisių specelistai neprisistė ir nenurodė savo pavardžių.

Policija nenoriai sutiko stebėti šį tyrimą motyvuodami tuo, kad apie tai nieko nesupranta. Mamai paprašius likti ir užtikrinti, kad nebūtų padaryta mamos ir vaikų teisių pažeidimų, liko, tačiau pareigūnai liko labai nepatenkinti, kad yra įtraukti į šį reikalą.

Mama “vaikų teisėms” yra pranešusi skubiu registruotu laišku, kada ji laukia atvykstančių pareigūnų, taip, kaip buvo nurodyta teisme – t.y. susitari dėl atvykmo datos ir laiko. Tam kad vieniša mama žinotų ką ir kokiu tikslu įsileidžia į savo namus. Vaikų teisių tarnybos specialistų atvykimo data ir laikas nesutampa su mamos nurodytu atvykimo laiku.

Vaikų teisių specialistams labiausiai rūpėjo ne buitis, o mamos pabiručiai dar neturintys 3 ir 5 metų t.y. jų nuomonė šiais klausimais: apie santykus su kiekvienu iš tėvų, jų finansinę paramą, domėjimusi mokymusi, auklėjimu, laisvalaikiu, su kuo jie nori gyventi, apie mokslą?

Ar šie klausimai yra adekvatūs 3 ir 5 metų vaikams?

Ar atitinkamai suformuluotas klausimas, negali pasufleruoti-nulemti tokio amžiaus vaiko atsakymo, kuris jam pakenks?

Kokio amžiaus vaikų nuomonė gali būti išklausoma nurodytais klausimais?

Laukite neprašytų svečių Vilniuje automobilio Valstybinis Nr. KBZ 650. Juoda TOYOTA, juodai užtamsintais langais:

Komentarai

Reklama