Štai kas vyksta su vaiku, kai moteris verkia per nėštumą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

„Besilaukiančioms moterims jokiais būdais negalima liūdėti, bet kai kurie išoriniai veiksniai, hormonų sutrikimai ir nuotaikos svyravimai gali paveikti jų moralinę būklę“, – rašo „Perfeito“.

Todėl dažnai kyla klausimas, ką jaučia vaikas motinos įsčiose, kai ji verkia.

Mažylis glaudžiai susijęs su savo motina tiek prieš gimdamas, tiek gimęs. Nuo 29 nėštumo savaitės kūdikiui jau yra išsivystę visi pojūčių organai. Jis jaučia kvapus ir skonius, supranta jį supančią aplinką ir netgi skiria apšvietimo pokyčius.

Būtent todėl nereikėtų liūdėti ir verkti per nėštumą. Reikia būti atsargiai su savo emocijomis, vengti nervinių sutrikimų ir streso.

Specialistų teigimu, moralinis vaiko ir motinos ryšys yra labai stiprus. Tačiau, be emocinio ryšio, egzistuoja ir fizinis.

Kai motina džiaugiasi, į jos kraują išskiriama endorfinų, tad mažylio nuotaika taip pat gerėja. Vaikai motinos pilve moka džiaugtis ir šypsotis, kaip ir pati mama!

Deja, mažylis su motina dalijasi ne tik džiugiomis emocijomis, bet ir stresu. Esant stresui, į mažylio kraują patenka kortizolio – pati to nenorėdama, motina perduoda blogą nuotaiką dar negimusiam vaikui.

Todėl norint užauginti laimingą ir linksmą mažylį reikia kontroliuoti savo emocijas.

Ne slėpti, o būtent kontroliuoti!

Linksminkitės ir šypsokitės, saugokite save nuo streso ir nemalonumų. Suraskite būdą, kaip pradžiuginti save bet kuo, kas pakeltų nuotaiką.

Apsaugokite save ir savo vaiką nuo nemalonumų ir užauginkite ramų ir laimingą vaiką!

Būtinai pasidalinkite šiuo straipsniu su savo draugėmis! Ir draugais – tegu ir jie sužino!

Šaltinis

Komentarai

Reklama