JAV vyriausybė pagaliau pripažįsta, kanapės naikina vėžines ląsteles!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Mintis, kad kanapės naikina vėžines ląsteles, atrodo, nebėra sąmokslo teorija Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Ar šia pateikta JAV informacija, dabar, bet kuri valstybė gali pasakyti “ne” vaistinei marihuanai?  Ir ar tai laiko švaistymas siekiant išvengti vėžio?

Amy Willis iš Metro.co.uk teigia, kad JAV vyriausybė įtraukė į savo oficialią vėžio konsultavimo svetainės puslapį apie kanapių ir kanabinoidų vartojimą.

Willis sako: Nacionalinis vėžio institutas prie JAV Sveikatingumo departamento, dabar rekomenduoja, kad kanabinoidai gali būti naudingi gydant nuo vėžio atsiradusį šalutinį poveikį ir patį vėžį; rūkymo būdu, kepiniuose, naudojant vaistažolių arbatas ar net beriant jį po liežuviu”.

Oficialioje vyriausybės interneto svetainėje yra ilgas vaistinių priemonių sąrašas iš kanapių, įskaitant: prieš-uždegimui, skausmui malšinti, anti-nerimui, stresui, prieš-navikams, antivirusinio aktyvumo ir pašalinti raumenų spazmus kuriuos sukelia išsėtinė sklerozė ir daugelį kitų…

kanapės, vėžys, vėžines ląsteles, vyriausybė, naikina vėžines ląstele

Svetainėje dar kalbama apie tai, kaip buvo įrodyta, kad kanapės naikina vėžines ląsteles laboratoriniais eksperimentais.

Willis tęsė: “Keletas mokslinių tyrimų įrodo, kad kanapės gali sumažinti smegenų auglius, naikinant vėžines ląsteles”.

Vaistas nuo vėžio – kanapės ir kanapių aliejus

Jei JAV vyriausybė pagaliau sutinka pripažinti kanapių naudą, kad naikina vėžines ląsteles, tai kaip pasielgs kitos Vakarų šalys?

Jei jums svarbi gera sveikata ir norite sumažinti vėžio riziką, pasidalinkite apie tai su draugais, šeimos nariais ar net vyriausybe. Kanapės – natūralus augalas, turintis ilgą naudingumo sąrašą be šalutinio poveikio gydant vėžį.

https://paranormal.lt/jav-pagaliau-pripazista-kanapes-naikina-vezines-lasteles

Komentarai

Reklama