11 vaistų, kurie efektyvūs, bet visiškai sugriauna sveikatą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Žiniasklaida ir reklama perša mums dešimtis vaistų – ir seniai žinomų, ir visiškai naujų. Mums primeta preparatus ir gydymo metodus, be kurių galima puikiai apsieiti, rašo „Awareness Act“.

Kai kurie iš jų atneša daugiau žalos nei naudos. Štai 11 pačių pavojingiausių preparatų pasaulyje. Du kartus pagalvokite prieš juos vartodami!

1.Benzodiazepinai.

Šių preparatų klasei priskiriamas diazepamas. Psichoaktyvios medžiagos, esančios jo sudėtyje, sukelia  mieguistumą, turi raminamąjį, sedatyvinį, atpalaiduojamąjį, prieštraukulinį efektą.

Medicinoje benzodiazepinais gydo epilepsiją, nemigą, nerimo sutrikimus, raumenų spazmus ir kt.

Šios klasės preparatai sukelia labai neįprastų šalutinių poveikių: euforiją, agresiją, savęs suvokimo sutrikimą, psichozės ir psichopatijos atsiradimą, ypač priklausomiems žmonėms.

2. Skiepai nuo žmogaus papilomos viruso (ŽPV).

Pasak ekspertų, ši vakcina gali užkirsti kelią moterų gimdos kaklelio, vaginos ir vulvos vėžiui, vyrų varpos vėžiui, vyrų ir moterų išangės, burnos ir ryklės vėžiui.

Bet ji turi ir trūkumų. Milijonai tėvų padavė į teismą vakcinos gamintojus – šalutiniai efektai pavartojus preparatą pasirodė per daug stiprūs: kai kurios paauglės, suleidus vakcinos, patyrė anafilaksinį šoką, jas net ištiko koma.

3. Chemoterapija.

Chemoterapija laikoma vos ne vieninteliu išsigelbėjimu nuo vėžio. Jau seniai žinoma, kad toks gydymo metodas visiškai sugriauna žmogaus imuninę sistemą, ligonio organizmas praranda galimybę priešintis ligoms ir virusams.

Jau įrodyta, kad iki 50 proc. pacientų miršta būtent nuo chemoterapijos pasekmių, o ne nuo vėžio. Ekspertai ir toliau tiria alternatyvius vėžio gydymo variantus.

4. Roto viruso vakcina „RotaTek“.

Ši vakcina skirta apsaugoti kūdikius nuo sunkios diarėjos. Tiems, kurie sutinka vakcinuoti mažylius, būtina žinoti apie baisų šalutinį „RotaTek“ efektą – invaginaciją. Tai rimtas žarnyno sutrikimas, tam tikras žarnyno nepraeinamumas.

Be gyvųjų roto viruso bakterijų, vakcinoje yra labai toksiško polisorbato 80, taip pat embrioninio galvijų serumo ir vadinamojo kiaulių cirkoviruso. Pastarasis sukelia augimo ir vystymosi sulėtėjimą, odos pažeidimą, respiratorinio sindromo vystymąsi.

5. Antidepresantai.

Jie lyg ir normalizuoja  galvos smegenų cheminį disbalansą, dėl kurio prasideda depresija. Dėl tokio gydymo vis dar kyla daug klausimų ir diskusijų. Pirma, nėra jokių depresantų saugumo arba efektyvumo įrodymų.

Antra, dauguma mokslininkų ir medicinos ekspertų vis dar abejoja, ar depresijos priežastis yra būtent cheminis disbalansas. Kai kuriems žmonėms šių vaistų vartojimas baigėsi savižudybe.

6. Vakcina PDA (tymai, kiaulytė, radonukė).

Šią vakciną kaltina dėl to, kad suleidus vystosi autizmas ir kiti kūdikių centrinės nervų sistemos sutrikimai. Ji taip pat sukelia tokius sunkius šalutinius efektus kaip traukuliai, galvos svaigimas, aukšta temperatūra, dilgėlinė.

7. Prednizolonas arba kortizonas.

Prednizoloną vartoja esant dideliems uždegimams, raumenų spazmams (pavyzdžiui, bronchų ir kt.) ir t. t.

Prednizolonas padidina cukraus kiekį kraujyje pacientams, kenčiantiems nuo cukrinio diabeto, skatina nutukimą, sutrikdo mineralų apykaitą (pašalina iš organizmo kalį). Dėl pastarojo gali ištikti miokardija ir padidėti infarkto rizika.

Prednizolonas šalina iš organizmo kalį, todėl kaulai tampa trapūs ir gali lūžti dėl lengvo sutrenkimo. Preparato perteklius organizme sukelia stiprių patinimų, virškinamojo trakto sutrikimus, susijusius su opos formavimusi, staigią nuotaikų kaitą – nuo euforijos iki nemigos.

8. Ketaminas.

Ketaminas vartojamas chirurgijoje kaip narkozė, jis turi nuskausminamąjį ir migdomąjį poveikį. Jo vartojimas sukelia haliucinacijas, psichodelinį efektą „atsiskyrimas nuo kūno“, „sąmonės išsiplėtimas“.

Potyriai panašūs į tuos, kuriuos patiria narkomanai,vartojantys marihuaną, opijų, alkoholį, azoto oksidą. Pavartojus ketamino, efektas trunka iki 1,5 valandos.

9. Vakcina nuo poliomielito.

Itin pavojinga nekokybiška vakcina nuo poliomielito. Po tokios vakcinacijos tėvai iš pediatro kabineto mažylius išneša ant rankų – jiems prasideda stiprūs kojos skausmai, sunku ją priminti.

Būtent tokia reakcija atsirado vaikams po Indijos gamybos DTP vakcinos, kuri buvo uždrausta ir visiškai atšauktas jos naudojimas.

10. Vakcina nuo gripo.

Paradoksalu, bet žmonėms, kurie kiekvienais metais skiepijasi nuo gripo, nustatomas gerokai susilpnėjęs imunitetas. Imunitetas dėl tokios „pagalbos“ atsipalaiduoja ir praranda galimybę atsilaikyti prieš virusus.

Po vakcinacijos neatmetamos ir rimtos alerginės reakcijos – bronchinės astmos priepuoliai, Kvinkės edema ir anafilaksinis šokas.

11. Amfetaminas.

Iš pradžių jį naudojo gydyti hiperaktyvumą, įvairius dėmesio sutrikimus, depresiją. Vėliau tapo aišku – preparatas per daug žalingas, todėl jo gamybą verta riboti.

Amfetaminas audrina nervų sistemą, stimuliuoja beveik visas galvos smegenų sritis, todėl žmogaus dėmesys padidėja, dingsta nuovargis, nepasitikėjimas savimi, apetitas, prasideda ilgai trunkanti nemiga.

Šaltinis

Komentarai

Reklama