Neįtikėtina gelbėjimo istorija: kai žmonės pastebėjo ką nešasi šuo jie buvo šokiruoti


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Labai emocionali istorija nutiko Brazilijos valstyjoje San-Paulo miestelyje Kampinas

Iš vienos pusės šį istorija apie žmonių – žiaurumą, iš kitos pusės apie gyvūnų – gerumą…

Gyvenimas Kampinyje plaukė įprasta vaga, kol netikėtai rūdas šuniukas išsikapstė iš šiukšlių konteinerio savo burnoje laikydamas naujagimį! Naujagimis ką tik atėjo į šį pasaulį, netgi nebuvo nukirpta jo virkštelė. Ar įsivaizduojate, kad taip mama galėjo pasielgti su savo vaiku? Ji nesivargindama išmetė jį į šiukšlių konteinerį…

Šuo su vaiku burnoje nubėgo į artimiausia namą, tai pamatė moteris kuri iš pradžių labai išsigando, o po to nusprendė padėti naujagimiui. Visu laimei mergaitė liko gyva, o šuo rūpestingai ir saugiai ja laikė, kad tik neužgauti šios trapios mergaitės.

Mergaitė buvo nugabenta į ligoninė ir jai buvo suteikta visa reikiama pagalba. Per stebuklą mergaitė liko visiškai sveika, o jos biologine motina yra ieškoma. Šuo kuris išgelbėjo mergaitė tapo vietinė įžymybe , o šuo buvo pavadintas Andžela, nes jis tapo tikru angelu sargu išgelbėtai mergaitei.

Štai tokia graži istorija įvyko viename mažame miestelyje… Tikėkime stebuklais ir jie būtinai įvyks! Pasidalinkite šia pozityvia istorija su savo draugais!

Komentarai

Reklama