Moterų sterilizacija Europoje bei Rusijoje per vakcinavimą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Dabar beskaitant turbūt nesuabejosite tuo, jog Europoje, Rusijoje baltosios rasės moterys nebesugeba pagimdyti daug vaikų, o ir daugelis moterų apskritai tapo nevaisingos.

Ir visoje Europoje lygiagrečiai vyksta islamizacijos procesai, kurie stebina tuos pačios baltosios lyties moteris tuo , jog religingos moterys gimdo daug ir sveikus vaikus (kurie vėliau pasiekia mokslo ir sporto aukštumas).

Kodėl gi šie du procesai nėra gretinami žiniasklaidoje arba medicinos institutų pranešimuose (beje, pastarųjų, Jūs visiškai neskaitote ir nežinote kur rasti).

Taigi, kaip vyksta moterų sterilizacija? Skiepai

a) Skiepai , skirti 12-20 metų mergaitėms.

Šie skiepai atliekami skelbiant , jog jie padeda apsisaugoti nuo galimo krūties vėžio ir gimdos kaklelio vėžio. ( šie skiepai atliekami Lietuvoje, bet lygiai tokie patys buvo naudoti moterų sterilizacijai  – Meksikoje, Irake, Nikaraguje).

Poveikis organizmui: Sukūrimas tariamos pastovios nėštumo būsenos organizme, kas sąlygoja vaisiaus atmetimą trečiam-ketvirtam neštumo laikotarpyje; Taip pat, stipriai paveikiama moters psichologinė būsena, sukelianti priešlaikinį vaisiaus atmetimą.

Reklama: www.gimdoskakleliovezys.lt/

b) Skiepai skirti moterims virš 45 metų

Poveikis: Imuniteto sujaudinimas įvedant “jaunesnį imunitetą”, su tolimesniu “jaunesniojo imuniteto” mažinimo dviejų penkių metų laikotarpyje  iki nulio. Kitaip sakant, moters organizmas tampa neatsparus jokiom kitoms infekcijoms, nes prarandą ilgametį imunitetą.

šaltinis

“Žmonės, kurie ragina skiepytis, savo vaikų neskiepija” (V. Stonkus.)

Papildymas (2012-01-06):

“Vaistų ir vakcinų gigantas GlaxoSmithKline (GSK) sulaukė juokingo nuosprendžio Argentinos teisme – 400 000 pesų (apie 250 000 Lt) ir nė vieno atsakingo, už 14 kūdikių, žuvusių nelegalių, vakcinos, bandymų, vykusių nuo 2007 iki 2008, metu.

Teismo nuosprendis nurodė ne tik kaltinimą žmogžudystėmis bei eksperimentavimą žmonėmis, bet ir tėvų parašų klastojimą tam, kad būtų galima vaikus naudoti kaip labaratorines žiurkes.

Teisėjas Marcelo Aguinsky sprendimą priėmė (https://www.buenosairesherald.com/article/88922/gsk-lab-fined-$1m-over-tests-that-killed-14–babies) po to kai Argentinos Maisto, Sveikatos ir Technologijų administracija (ANMAT) išleido raportą kuriame teigiama jog nuo 2007 metų apytiksliai 15 000 vaikų, kurių amžius mažesnis nei vieneri metai, dalyvavo nelegaliuose tyrimuose.
Visi šie kūdikiai buvo verbuojami iš “biednesnių” šeimų kuriuos gydėsi viešose gydymo įstaigose.

Kol kas nėra žinoma kiek kūdikių patyrė, galimai gyvybei pavojingus, šalutinius tyrimų požymius. Taip pat kaip ir su Merck’o Gardasil vakcina, žuvusiųjų skaičius tikėtina – augs. (https://naturalsociety.com/uncovered-fda-documents-reveal-26-gardail-deaths/)

Ana Marchese, “Eva Peron” viešosios vaikų klinikos pediatrė teigė :
“GSK Argentina set an protocol at the hospital, and recruited several doctors working there. These doctors took advantage of many illiterate parents whom take their children for treatment by pressuring and forcing them into signing these 28-page consent forms and getting them involved in the trials.”

Taigi, tie kurie dar drįsote tikėti gerais ir gražiais farmacininkų užmojais, supraskit kad verslas, net ir atstovaujantis žmogaus sveikatą, lieka verslu.. Dauguma tų tėvų net nesuprato, kad pasirašo po savo vaikų gyvybėmis…

O po to šitas vakcinas perka geradariai filantropai, siunčia į trečiojo pasaulio šalis ir sėkmingai vykdo populiacijos mažinimą. Ir nėra čia jokia sąmokslo teorija…”    

Jau seniai pereita prie praktikos!

Komentarai

Reklama