Jokiu būdu to neignoruokite, jeigu susapnavote šiuos 10-dalykų


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Jungas teigė, kad per savo sapnus žmogus turi galimybę pasinerti į savo pasąmonę.

 Kai kurie mokslininkai skelbia savo teorijas apie tai, kad sapnuose mūsų smegenys reaguoja į viską kas vykstą lyg tai būtų realiame gyvenime. Jeigu išsiklausyti į savo sapnus ir išsiaiškinti jų prasmę tai galime suprasti ką daryti ir kokia linkme judėti. 

Ką reiškia jeigu Jūs susapnavote tai: 

1. Skraidyti sapne – skraidymas tai simbolis laisvės kurios Jūs siekiate, tai noras priimti savarankiškus sprendimus. Jeigu Jūs susapnavote, kad Jūs skridote ir nukritote tai reiškia, kad gyvenime galite patirti nemalonumu.

2. Krioklys – tai geras ženklas! Tai reiškia greitu metu Jūs atsikratysite to kas gadina Jūsų gyvenimą!

3. Dantys – jeigu sapne kažkas ištraukė Jums dantys, tai reiškia jog jaučiate baimę prarasti savo artimą žmogų. Jeigu jie iškrito, esate išsiblaškęs ir atsitraukiate nuo savo tikslo. O jeigu pamatote savo dantys supuvusius, tai reiškia Jusu gali laukti ligos. Tuščia vieta vietoj danties – energijos praradimas, ankstyvas senėjimas. 

4. Mirtis – pamatyti savo mirtį – tai reiškia Jūsų laukia ilgas ir klestintis gyvenimas. Jeigu vietoj mirusiojo buvo jūsų artimas žmogus, galite jam išpranašauti sėkmę ir klestėjimą.

5. Nėštumas – pamatyti save nėščia – reiškia, kad pasipildys biudžetas ir išsipildys Jūsų norai. Šis sapnas gali išpranašauti tikrąjį nėštumą ir gydytojas Jums pasakys geras naujienas. Ir jei tu susapnavai, kad tavo dukra tapo nėščia, tai reiškia jog ateityje tavo gyvenime bus daug džiaugsmingų dienų. Matyti savo mamą nėščia- atkursite savo giminingus ryšius. O jeigu sapne Jūs bandote atsikratyti vaisiaus, Jūs galite nusivilti savo mylimo žmogaus meile arba prarasti gyvenimo prasmę.

6. Namai – gražūs ir turtingi namai – Jūsų laukia klestėjimas. Sunaikinti namai- problemos šeimoje arba ligos. Susapnavote ligoninę  – išeikite atostogų; parduotuvė – įjunkite ekonomijos režimą; mokykla arba universitetas (kolegija) – atrasite sau kažką naujo; bendrabutis – ruoškites persikraustyti kažkur kitur; kalėjimas – gali kilti nemalonumų su įstatymu. 

7. Pinigai – radote pinigus – laukite smulkių rūpesčių ir didelio džiaugsmo. Kažkas sapne atidavė Jums pinigus – laukia nesėkmių krūva. Gavote auksą – laukia geros perspektyvos. Praradote – bėdos darbe. Sapne skaičiavote pinigus – sveikiname einate link savo tikslo!

8. Išdavystė – sapne – išdavystė, tikrovėje – pertrauka. Apskritai pagalvokite apie savo gyvenimą, ypač apie savo santuoką.

9. Ugnis – yra geras ženklas. Šilumos ir šviesos simbolis liudija malonią staigmeną. Regėti ugnį krosnyje yra greitas praturtėjimas. Jeigu Jūsų namas dega – laukite įspūdingo pelno ir sėkmės!

10.  Nuogumas pamatyti save nuogą – būti emocionaliai pavargusiam. Galbūt šalia Jūsų yra žmogus, su kuriuo jaučiatės kaip laidotuvėse. Arba galbūt Jūs tiesiog kažką slepiate ar kažko bijote pvz. savo potencialą.

 Bet kuriuo atveju savo sapnus reikia vertinti kritiškai. Pagalvok apie tai, kodėl Jūs sapnuojate būtent tokį sapną ir išanalizuokite  jame įvykusia situaciją.

Taip pat įkėlėme įdomų vaizdo įrašą ”12 faktų apie sapnus”.

Mielai kviečiame pasižiūrėti 🙂

 

PASIDALINK ŠIA INFORMACIJA SU SAVO DRAUGAIS, NES TAI GALI BŪTI SVARBU JIEMS 🙂

Komentarai

Reklama