„Vergo“ atsikračiusi Emma nesnaudžia: širdį užkariavo naujas mylimasis


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Televizijos laidoje savo pasisakymu, kad yra per graži darbui, išgarsėjusi Emma Hulse vis dar drebina internetą. Garsi mergina ne tik nebijo nusimesti drabužius prieš kameros objektyvą, bet taip pat ir dažnai keičia savo mylimuosius.

Būtent dabar Niujorke atostogaujanti mergina džiaugiasi naujo širdies draugo kompanija. Kaip ji pati sakė portalui tv3.lt, kartu su mylimuoju jie jau du mėnesius. Visgi plačiau į kalbas apie naujus santykius ji nesileido.

Pora pasidalijo romantiškomis nuotraukomis iš paplūdimio, kur jie mėgavosi pavasariška šiluma ir saule.

Skaudūs santykiai

Primename, kad kiek anksčiau Emma tv3.lt portalui viešai ir atvirai kalbėjo apie nutrūkusius santykius su „vergu“ išvadintu mylimuoju.

„Taip, susiradau draugą. Man yra labai sunku, nes negaliu atsiginti vyrų dėmesio, todėl teko eiti į pasimatymus kiekvieną dieną“, – pasakojo tąkart Emma.

Po daugelį šokiravusių skyrybų su 26-erių aktoriumi Mateusz ji tikrai liūdėti nesiruošia. Emma džiaugėsi vaikinų dėmesiu, tačiau sakė, kad naujieji santykiai gali nebūti meile.

„Reikės palaukti, pažiūrėti, ar tai meilė, ar ne… Tačiau jau dabar matau jo klaidas, todėl ir šie santykiai gali ilgai netrukti“, – mįslingai teigė ji.

Be to, Emma pridūrė, jog vaikinų dėmesys ją lepina nuo vaikystės. „Esu demiseksuali, todėl man yra labai sunku surasti rimtus santykius, o kitokių aš tikrai niekad neieškojau. Buvo vaikinų, kurie siūlė net tuoktis“, – teigė ji.

Emma prisimenė ir košmariškus pasimatymus: „Čia, Londone, žmonės neturi jokios pagarbos vieni kitiems. Vyrai per pirmąjį pasimatymą nori sąskaitą dalinti pusiau, nors patys kviečiasi… Buvo ir tokių, kurie siūlė iškart pas juos į namus važiuoti. Vieną net aprėkiau, susiginčijome, buvo baisu“, – sakė ji.

Visgi su mylimuoju Paul jiems teko pasukti skirtingais keliais. Pati Emma, lyg nujausdama, sakė, kad jai maišo tai, kad jis jau yra išsiskyręs.

„Mane truputį gąsdina tai, jog jis yra išsiskyręs, tačiau jis visiškai kitoks. Jis toks subrendęs, nekelia scenų ir neverkia kiekvieną dieną, nevemia iš pavydo. Išsilavinęs ir daktaro laipsnį turintis žmogus. Jis žino apie mano praeities santykius, tad Paul liko šokiruotas ir pasibaisėjęs, norėjo man padėti“, – tąkart teigė mergina.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama