Šokiruojanti Lėktuve Besimylėjusios Poros Istorijos Pabaiga: Žmonės Pakraupę!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Po pasaulį sudrebinusios istorijos, kai iš Mančesterio į Ibizą keliaujanti pora pradėjo prie keleivių viešai glamonėtis, paaiškėjo dar baisesnė istorijos atomazga. Visą siaubą išvydo namie likusi nėščia mylimoji.

Teigiama, kad lėktuvu skridusi pora buvo smarkiai išgėrusi, todėl ne tik keikėsi, pradėjo viešai mylėtis, bet ir prašė keleivių „paskolinti prezervatyvą“.

„Nugirdau, kad jie abu kalbėjo apie seksą, tačiau tikrai nemaniau, kad jie tai padarys“, – pasakojo liudininkas. Pora ne tik nereagavo į visai šalia esančius keleivius.

„Mes su keleiviais juokėmės, tačiau pamatę, kad jie TAI daro, pastėrome. Ji nusiėmė apatinius ir viskas prasidėjo. Abu atrodė išgėrę, tačiau tikriausiai tiesiog norėjo dėmesio“, – sako vyras.

Pasak ir kitų keleivių, kurie nepanoro prisistatyti, įgula nedarė nieko, kad poros veiksmai būtų nutraukti. Taip pat teigiama, kad visai šalia sėdėjusi moteris staigiai paprašė būti persodinta, tačiau iš darbuotojų išgirdo neigiamą atsakymą.

Namie laukė vyro mylimoji

Istorija smarkiai išplito, todėl netrukus paaiškėjo ir dar baisesnė tiesa. Paaiškėjo, kad užfiksuoto vyro Shauno Edmondsono namie laukė sužadėtinė. Moteris yra šeštą mėnesį nėščia, o, pasak artimųjų, patyrė didelį sukrėtimą.

Ji apie savo būsimą vyrą sužinojo iš draugų, kurie papasakojo, kas vyksta. Kadangi moteris nepanoro kalbėti su žiniasklaida, nėra aišku, ar ji sutiks atleisti, teigiama, atgailaujančiam mylimajam.

Sukrėsta ne tik sužadėtinė, bet ir draugai, mat poros laukia suplanuotos vestuvės, kūdikio sutiktuvių vakarėlis.

Vis dėlto teigiama, kad per šešerius poros draugystės metus nieko panašaus nėra nutikę. Na, bent jau išdavystė nebuvo taip viešai

Lėktuvo pora nebuvo pažįstami

Artimas Shauno draugas atskleidė, kad moters, su kuria vyras šėlo lėktuve, jis nepažinojo. Jie susipažino belaukdami lėktuvo į Ibizą, kur, teigiama, vyras išskrido poilsiauti vienui vienas. Šiuo metu jis vis dar atostogose.

„Jis žinomas kaip „moterų mėgėjas“. Toks elgesys mūsų nenustebino“, – sako vyro draugas.

Su naujienų portalu „The Sun“ sutiko kalbėtis ir vaikino dėdė, kuris tikino, kad vaizdo įrašą matė, tačiau su giminaičiu dar nekalbėjo. Kaip pats sako, yra per daug užpykęs.

Komentarai

Reklama