Pabandykite Nesusigūžti: Moters Ausyje – Šiurpą Keliantis Radinys


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Galvos skausmus kenčianti moteris nuvykusi pas daktarą šokiravo net jį. Ausyje slėpėsi būtybė, kuri galėjo sukelti daugybę rimtų problemų.

Huffington Post rašo istoriją apie moterį, kurią vietinė spauda įvardija kaip Lekshmi L, iš Pietų Indijos Karnatakos valstybės. Moteris snaudė verandoje, o kai pabudo, pajuto didžiulį galvos skausmą ir dilgčiojimą ausyje. Jos vyras nedelsiant nugabeno ją į ligoninę. „Columbia Asia“ ligoninės daktarai pažvelgę į moters ausies vidų nedelsiant konstatavo – ten įsikūrė voras.

„Aš buvau išsigandusi, galėjau justi kaip ta būtybė juda mano ausyje. Negalėjau niekaip nukreipti minčių, o daktarams patvirtinus, kad ausyje voras, aš tarsi suakmenėjau“, – cituojama moteris „The Sun“ leidinyje

Daktarė Santosh Shivaswamy tuo tarpu pasakojo, kad viena yra pašalinti objektą iš ausies kanalo, visai kas kita – jei tas objektas yra gyvas.

„Kai gyva būtybė įsikuria žmogaus ausyje, paciento nerimas tik apsunkina visą procesą“ – teigia ji. Laimei, voras iš ausies išlindo savo noru, vos tik gydytojai pašvietus.

Yra buvę atvejų, kurie taip laimingai nepasibaigė. Pavyzdžiui, 2015 m. Kinijoje moters ausyje rastas voras jau buvo nupynęs voratinklį. Kai daktarai bandė jį pašalinti, voragyvis pradėjo reaguoti agresyviai, taip moteriai sukeldamas dar didesnį skausmą.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama